Dokumentu tulkošana

28.07.2020. 16:04

Ja nepieciešams tulkot dokumentus no/uz latviešu, norvēģu vai angļu valodas, lūdzam griezties pie zvērināta tulka Tanias Brokānes, kuras parakstu apliecina vēstniecība.

Oslo: Tania Brokāne, mob.tālr. (+47) 46 24 60 39, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Par samaksu par tulkošanu jāvienojas ar tulku personīgi.

Pēc dokumenta tulkošanas dokumenta kopija un tulka paraksts ir jāapliecina vēstniecībā Konsulārās nodaļas pieņemšanas laikos otrdienās no 14:00-16:00 un ceturtdienās un piektdienās no 10:00-12:00 tikai pēc iepriekšējā pieraksta (uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai tel. 22 54 22 85).

Pirms pieteikt apmeklējumu lūdzam pārliecināties, ka esat informējuši Latvijas iestādes par savu dzīvesvietu Norvēģijā, jo, saskaņā ar 2018.gada 16.maija Konsulārās palīdzības un konsulāro pakalpojumu likumu, Latvijas vēstniecība Norvēģijā sniedz konsulāros pakalpojumus tikai tām personām, kuras norādījušas Latvijas Iedzīvotāju reģistrā, ka dzīvo Norvēģijā vai Islandē.

Nepieciešamie dokumenti:

  • dokumenta oriģināls
  • dokumenta tulkojums
  • zvērināta tulka paraksta lapa
  • pase

Samaksa par dokumenta kopijas vai tulka paraksta apliecinājumu, maksājot ar karti vēstniecībā (skaidru naudu nepieņemam).