Par ārkārtas ceļošanas dokumentu saņemšanu Islandē

12.06.2020. 17:46

Latvijas vēstniecība Norvēģijā un Islandē informē, ka no š.g. 1.janvāra ir mainījusies kārtība, kādā Latvijas pilsoņi un nepilsoņi Islandē var saņemt ārkārtas ceļošanas dokumentus (Emergency Travel Document).

Ja Latvijas pilsonim vai nepilsonim, atrodoties Islandē rodas nepieciešamība saņemt ārkārtas ceļošanas dokumentu, to iespējams izdarīt Somijas vēstniecībā Islandē.

Ārkārtas ceļošanas dokumentu pieteikt iespējams rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., zvanot pa tālruņiem +354 8215363; +354 5100100 vai ierodoties Somijas vēstniecībā Islandē apmeklētāju pieņemšanas laikā no 09.00-12.00 Embassy chancery in Túngata 30, 101 Reykjavik.

Ierodoties vēstniecībā līdzi jāņem viena pases izmēra fotogrāfija un jāspēj nosaukt personas auguma garumu.

Ja dokuments nepieciešams personai, kas nav sasniegusi 18 gadu vecumu, personai vēstniecībā jāierodas abu vecāku pavadībā, jāuzrāda dzimšanas apliecība un vecāku personu apliecinošie dokumenti.

Ja dokuments ticis nozagts, vēstniecībā jāuzrāda Islandes policijas izsniegta izziņa par zādzības faktu.

Lat saņemtu ārkārtas ceļošanas dokumentu vēstniecībai ir jāsniedz informācija par plānoto braucienu (izceļošanas datums, maršruts).

Informācija par dokumenta cenu pieejama Somijas vēstniecības mājaslapā: https://finlandabroad.fi/web/isl/service-fees

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Norvēģijā 

Bygdøy Allé 76, PO Box 4027 AMB
0244 Oslo, Norvēģija
Tālrunis: +47 22 542 280
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook    icon-flickr    twtr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā