Vēstniecība Norvēģijā sadarbībā ar Vēstnieču asociāciju Oslo un bezpeļņas organizāciju "International Forum" piedalās Diplomātu labdarības pasākuma organizēšanā

05.12.2019. 11:37

Latvijas Republikas vēstniecība Norvēģijā sadarbībā ar Vēstnieču asociāciju Oslo (Female Ambassadors in Oslo) un bezpeļņas organizāciju International Forum ir aktīvi piedalījusies Diplomātu labdarības pasākuma organizēšanā Oslo 2019. gada 3. decembrī.

Akcijā piedalījās 26 valstu vēstniecības, kas viesiem sarūpējušas plašu nacionālo gardumu klāstu un ziedojušas rūpīgi izvēlētus laimestus izlozei. Labdarības tirdziņa organizēšana tiek atsākta pēc četru gadu pārtraukuma, un aicinājums atbalstīt pasākumu ir nosūtīts Norvēģijā akreditētajām diplomātiskajām pārstāvniecībām, Norvēģijas politiķiem, uzņēmējiem, nevalstisko organizāciju pārstāvjiem u.c. interesentiem. Pasākuma laikā saziedotos līdzekļus ir plānots nodot Norvēģijas Sarkanā krusta projekta Ūdens dzīvībai (Water for life) realizēšanai. Šī projekta ietvaros Norvēģijas Sarkanais krusts palīdz iedzīvotāju kopienām iegūt tīru dzeramo ūdeni.

Vēstnieču asociācija Oslo un tās sadarbības partneri ir izlēmuši saziedotos līdzekļus nodot ūdens akas izveidošanai Burundi.

 

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Norvēģijā 

Bygdøy Allé 76, PO Box 4027 AMB
0244 Oslo, Norvēģija
Tālrunis: +47 22 542 280
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook    icon-flickr    twtr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā