Vēstnieces darba vizīte Stavangerā

28.08.2019. 13:16

No 25. līdz 27. augustam notika Latvijas vēstnieces Norvēģijā Judītes Dobeles darba vizīte Stavangerā. Vizītes ietvaros notika tikšanās ar pilsētas pašvaldības vadītāju Kristīni Sāgenu Helgo (Kristine Sagen Helgøe), lai informētu par Latvijas valstiskuma simtgadi un pasākumiem tās atzīmēšanai Norvēģijā, pārrunātu jau eksistējošo un potenciālo sadarbību starp Latviju un Stavangeras pilsētu, apmeklētu Antor Norway organizēto reģionālo tūrisma konferenci, sniegtu interviju masu medijiem, kā arī tiktos ar latviešu kopienas pārstāvjiem.

Latvijas atpazīstamības veicināšanai un mediju, blogeru, u.c. sociālo mediju uzmanības piesaistīšanai, reģionālās tūrisma konferences ietvaros LIAA sadarbībā ar Latvijas goda konsulu Stavangerā Hokonu Tranbergu (Håkon Tranberg) un aviokompāniju airBaltic organizēja Latvijas šefpavāra Mārtiņa Sirmā meistarklasi kopā ar Stavangerā atpazīto šefpavāru Toniju Mārtinu (Tony Martin). Šajās dienās Stavangera ir viena no četrām Norvēģijas pilsētām kopā ar Bergenu, Trondheimu un Oslo, kas uzņem tūristu apvienības Antor izejošā tūrisma pasākumu ciklu. Latvijai kā tūrisma galamērķim tā ir lieliska izdevība prezentēt un piedāvāt daudzpusīgas iespējas Norvēģijas tūrisma operatoriem.

2018.gada nogalē latviešu kopiena Stavangerā pievienojās latviešu kopienām Oslo un Bergenā, kurās ir nodibinātas latviešu biedrības, skoliņas latviešu bērniem, kā arī izveidotas dažādas interešu grupas latviešu valodas un tradīciju uzturēšanai.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Norvēģijā 

Bygdøy Allé 76, PO Box 4027 AMB
0244 Oslo, Norvēģija
Tālrunis: +47 22 542 280
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook    icon-flickr    twtr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā