Latvijas vēstniecība Norvēģijā aicina darbā

05.06.2019. 16:08

Latvijas Republikas vēstniecība Norvēģijā izsludina konkursu uz vakanto vietējā līgumdarbinieka amata vietu “vēstniecības sekretārs/-e” uz noteiktu laiku līdz 2019.gada 31.decembrim ar iespēju darba līgumu pagarināt.

Prasības pretendentiem:

-          Vēlama augstākā izglītība.

-          Labas komunikācijas prasmes.

-          Spēja strādāt komandā paaugstinātos stresa apstākļos.

-          Ļoti labas latviešu un angļu valodas zināšanas.

-          Labas norvēģu valodas zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību.

Galvenie amata pienākumi:

1.      Nodrošināt pārstāvniecības administratīvo darbību (atbildēt uz ienākošajiem telefona zvaniem, sekot pārstāvniecības elektroniskā pasta informācijai un nodrošināt tās plūsmu; noformēt un reģistrēt pārstāvniecības saņemto un nosūtāmo korespondenci; uzturēt vēstniecības kalendāru, u.tml.).

2.      Veikt saraksti ar rezidences valsts administrāciju, citām organizācijām un institūcijām.

3.      Asistēt vēstniecības darbiniekiem, tulkojot rakstiski un mutiski, ja tulkojamais materiāls neprasa profesionāla tulka vai tulkotāja kvalifikāciju.

4.      Apmeklēt seminārus, diskusijas un citus pasākumus, it īpaši mītnes valsts valodā.

5.      Atbildēt par vēstniecības lietvedību.

6.      Darbs ar vēstniecības apmeklētājiem.

7.      Piedalīties vēstniecības pasākumu un vizīšu sagatavošanā.

8.      Koordinēt preses relīžu sagatavošanu, saskaņošanu un izplatīšanu sadarbībā ar Ārlietu ministrijas preses sekretāru un Komunikācijas grupu.

Pieteikšanās:

Pretendentiem lūdzam CV un motivācijas vēstuli latviešu vai angļu valodā iesūtīt līdz 2019.gada 18. jūnijam elektroniski Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Vēstniecība veiks pretendentu atlasi, izvērtējot iesūtītos dokumentus, kā arī nepieciešamības gadījumā veicot atlases intervijas

Tālrunis/e-pasts informācijai:

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

+47 22542280

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) 13.pantu, Ārlietu ministrija informē, ka:

1) Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi;

2) iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Ārlietu ministrija, kontaktinformācija: K.Valdemāra iela 3, Rīga, LV 1395.

Papildus informācija par fizisko personu datu apstrādi Ministrijā ir pieejama: https://www.mfa.gov.lv/ministrija/arlietu-ministrijas-fizisko-personu-datu-aizsardzibas-noteikumi

Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Norvēģijā
Bygdøy Allé 76, Post Box 3163
Elisenberg, 0208 Oslo, Norvēģija
Tālrunis: +47 22 542 280
Fakss: +47 22 546 426
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook    icon-flickr    twtr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā