Latvija piedalās kultūru un valodu festivālā Oslo

24.09.2018. 10:53

Š.g. 22.septembrī Latvijas vēstniecība Oslo sadarbībā ar deju kolektīvu “Ziemeļmeita” un kori  "Laipa” piedalījās Starptautiskajā kultūru un valodu festivālā.
Latvijas vēstniecība festivālā piedalījās ar Latvijas simtgadei veltītu stendu, kā arī organizēja radošo darbnīcu, aicinot festivāla mazākos dalībniekus un apmeklētājus izkrāsot savu papīra dūrainīti kādā no Latvijas novadu rakstiem.

Šī gada festivāls tika atklāts ar nacionālajos kostīmos tērpto festivāla dalībnieku gājienu cauri Oslo pilsētas centram, izrādot pārstāvēto valstu tērpu lielo dažādību. Dienas gaitā uz festivāla skatuves kāpa festivālā pārstāvēto valstu mākslinieki, tai skaitā latviešu deju kolektīvs "Ziemeļmeita", kā arī Norvēģijas latviešu jauktais koris "Laipa", kuri pasākuma apmeklētājus priecēja ar latviešu tradicionālajām dejām un dziesmām.

Oslo kultūru un valodu festivāls notiek jau kopš 2009. gada, aicinot kopā Norvēģijas galvaspilsētā esošās ārvalstu vēstniecības, dažādu kopienu pašdarbības kolektīvus un individuālus dalībniekus. 2018.gada septembrī festivālā piedalījās 40 valstu pārstāvji ar stendiem, māksliniekiem, radošajām darbnīcām un nacionālās virtuves izstrādājumiem.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Norvēģijā
Bygdøy Allé 76, Post Box 3163
Elisenberg, 0208 Oslo, Norvēģija
Tālrunis: +47 22 542 280
Fakss: +47 22 546 426
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook    icon-flickr    twtr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā