Tiesiskās attiecības Norvēģijā Latvijas uzņēmējiem

05.02.2018. 12:22

1.februārī Latvijas vēstniecībā Oslo sadarbībā ar uzņēmuma SkyNor juristu Samiru Askerovu notika seminārs Latvijas uzņēmējiem par tiesiskajām attiecībām Norvēģijā, dibinot un vadot uzņēmumus, kā arī esošo uzņēmumu juridiskajiem aspektiem attiecībā uz iespējām, pienākumiem un potenciālajiem riskiem. Semināra laikā vēstniecība rosināja veidot uzņēmēju klubu Norvēģijā un aicinām interesentus pieteikties uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Vēstniecība sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) un uzņēmuma SkyNor juristu Samiru Askerovu plāno organizēt līdzīgu semināru Rīgā, 15.martā, uzņēmējiem Latvijā par tiesiskajām attiecībām Norvēģijā. Aicinām sekot līdz Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras sniegtajai informācijai par konkrētu pasākuma norises laiku un vietu.

Lektors: Samirs Askerovs, SkyNor  jurists /rådgiver/ tiesību zinātnes maģistrants ar vairāk kā 10 gadu pieredzi nodokļu, līgumtiesību, komerctiesību konsultēšanā un semināru vadīšanā Latvijā un Norvēģijā. Dažādu juridisku publikāciju par tiesību piemērošanu, Eiropas Savienības tiesas spriedumiem latviešu un vācu valodā, kā arī citu rakstu autors. www.skynor.no

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Norvēģijā
Bygdøy Allé 76, Post Box 3163
Elisenberg, 0208 Oslo, Norvēģija
Tālrunis: +47 22 542 280
Fakss: +47 22 546 426
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook    icon-flickr    twtr

e Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā