Konsulārā informācija

18.05.2020. 14:21

!!! Izmaiņas vēstniecības darbā !!!

Konsulārās palīdzības un konsulāro pakalpojumu sniegšanas ierobežojumi ārkārtējās situācijas apstākļos

Lai ierobežotu COVID-19 izplatību, plānveida apmeklētāju pieņemšana vēstniecībā klātienē nenotiks līdz turpmākam paziņojumam.

Lai noformētu pasi vai personas apliecību (eID karti), aicinām pieteikt apmeklējumu vēstniecības ELEKTRONISKAJĀ PIERAKSTU SISTĒMĀ.

 Lai rūpētos par klientu un darbinieku drošību un veselību, kā arī, lai ierobežotu pulcēšanās radītos riskus, personu apliecinošu dokumentu pieteikumi tiks pieņemti, ievērojot distancēšanās nosacījumus un pēc iespējas samazinot apmeklētāju uzturēšanās laiku vēstniecībā.

Attālināti nodrošināmos pakalpojumus ir iespēja saņemt bez izmaiņām.

Konsulārā palīdzība šajā laikā tiek nodrošināta, izvērtējot katru gadījumu individuāli.

Neskaidrību vai papildu jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar vēstniecību, zvanot pa tālruni uz +31 (0) 70 306 5004 vai +31 (0) 70 306 5000, vai rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Ārkārtas situācijās aicinām zvanīt uz Ārlietu ministrijas Konsulārā departamenta diennakts dežūrtālruni +371 26 33 77 11 vai rakstīt e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

!!! Vēstniecība aicina Latvijas valstspiederīgos Nīderlandē izvērtēt katras pārvietošanās nepieciešamību un ievērot atbildīgo institūciju ieteikumus!

Par situāciju Nīderlandē: Government of the Netherlands (Rijksoverheid) vai National Institute for Public Health and the Environment (Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu)

Par situāciju Latvijā: Veselības ministrija vai Slimību profilakses un kontroles centrs.

Par Latvijas ieteikumiem ceļošanai lūdzam regulāri sekot Ārlietu ministrijas sniegtajai informācijai:

Ceļojumu brīdinājumi par valstīm un teritorijām

Ārlietu ministrijas mājas lapa

Facebook lapas:

Ārlietu ministrijas Konsulārais departaments 

Latvijas Republikas Ārlietu ministrija