Latvijas Republikas vēstniecība Nīderlandes Karalistē aicina pieteikties kandidātus konsulārā lietveža (-des) amata vietai no 2019. gada 1. novembra

14.06.2019. 17:28

Pretendentiem jābūt Latvijas Republikas pilsoņiem ar teicamām latviešu valodas zināšanām. Nepieciešamas ļoti labas angļu valodas zināšanas, kā priekšrocība tiks uzskatītas nīderlandiešu un citu svešvalodas zināšanas. 

Aicinām pieteikties pretendentus ar augstāko izglītību, augstu atbildības sajūtu, labām saskarsmes prasmēm, precizitāti, iemaņām darbā ar datoru un biroja tehniku, zināšanām lietvedībā un dokumentu arhivēšanā, kā arī spēju strādāt komandā augstas intensitātes apstākļos. Iepriekšēja pieredze valsts pārvaldē, administratīvā vai lietvedības darbā tiks uzskatīta par priekšrocību.

Pieteikumu lūdzam iesniegt līdz šī gada 30.jūnijam, nosūtot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai uz vēstniecības pasta adresi (Koninginnegracht 27, 2514 AB, Den Haag) ar norādi „konkurss”. Lūdzam pievienot motivācijas vēstuli un dzīves gājuma aprakstu.

Vietējā līgumdarbinieka darba līgums tiks slēgts balsoties uz Nīderlandes normatīvajiem aktiem.

Sīkāka informācija: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai +31 703065005.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Nīderlandē
Adrese: Koninginnegracht 27, 2514 AB, 's-Gravenhage, The Netherlands
Telefons: +31 70 306 5000
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr  icon facebook  icon flickr 

 baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā