Vēstniece Ilze Rūse apmeklē Latvijas stendu ievērojamākajā tūrisma izstādē Nīderlandē

09.01.2019. 17:52

2019. gada 9. janvārī Latvijas vēstniece Ilze Rūse apmeklēja Latvijas stendu ievērojamākajā ikgadējā starptautiskajā tūrisma izstādē Vakantiebeurs Utrehtā, Nīderlandē.

Uzrunājot Latvijas pārstāvjus “Magnetic Latvia” stendā, vēstniece izteica gandarījumu par sniegto ieguldījumu valsts starptautiskās atpazīstamības veicināšanā, kā arī nacionālā tēla veidošanā. Latvijas tūrisma industrija pēdējo gadu laikā ir strauji attīstījusies un tūristu skaits turpina pieaugt, šī iemesla dēļ arī nīderlandiešu interese par valsti ir augusi. Latvijas stenda apmeklētājiem tika piedāvātas visdažādākās tūrisma iespējas, sākot ar lielpilsētas izsmalcinātību un beidzot ar aktīvo atpūtu Latvijas reģionos. Interesentiem bija iespēja iegūt informāciju arī informatīvo materiālu veidā angļu, nīderlandiešu un vācu valodās.

Izstādes ietvaros ikviens tika aicināts atstāt savu vārdu un kontaktinformāciju “Magnetic Latvia” stendā un piedalīties izlozē, kurā nacionālā lidsabiedrība “Air Baltic” deva iespēju laimēt divas biļetes lidojumam no Amsterdamas uz Rīgu. Piedaloties “Air Baltic” pārstāvjiem Nīderlandē un Beļģijā, laimīgos uzvarētājus sveica un biļetes pasniedza vēstniece Ilze Rūse.

Vakantiebeurs ir viena no vadošajām tūrisma izstādēm Eiropā, kuras ietvaros potenciālie Nīderlandes tūristi un tūrisma profesionāļi jau sesto gadu tiek informēti arī par Latvijas tūrisma piedāvājumu. Izstāde tiek rīkota ar mērķi veicināt zināšanu, tendenču un dažādu nozares jauninājumu savstarpējo apmaiņu, kā arī iedvesmot tūrisma industriju turpmākam darbam.  Izstādi katru gadu apmeklē ap 100 000 apmeklētāju.

Šogad “Magnetic Latvia” organizētajā stendā piedalījās dalībnieki no Latvijas Kempingu asociācijas, profesionālās lauku tūrisma asociācijas “Lauku ceļotājs”, Latgales reģiona attīstības aģentūras un Vidzemes Tūrisma asociācijas.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Nīderlandē
Adrese: Koninginnegracht 27, 2514 AB, 's-Gravenhage, The Netherlands
Telefons: +31 70 306 5000
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr  icon facebook  icon flickr 

 baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā