Latvijas filmas pirmo reizi tika demonstrētas “Austrumu kaimiņu filmu festivālā” Hāgā

12.11.2018. 11:01
  • Ārlietu dienests Latvijas valsts simtgadei

No 2018. gada 9. līdz 11. novembrim Hāgas Filmu namā desmitā “Austrumu kaimiņu filmu festivāla” (Eastern Neighbours Film Festival)  ietvaros tika demonstrētas divas Latvijas režisoru filmas - Madaras Dišleres piedzīvojumu filma visu laiku bērniem “Paradīze’89” un Lailas Pakalniņas īsfilma “Sapnis”.

Filmas “Paradīze’89” režisore Madara Dišlere apmeklēja abus filmas seansus, kas iekļauti festivāla programmā un ar vislielāko gandarījumu jautājumu un atbilžu sesijā sniedza atbildes uz klātesošo jautājumiem. Visvairāk jautājumu režisore saņēma par filmas uzņemšanas gaitu un bērnības atmiņām, kas iedvesmojušas M. Dišleri filmas tapšanai.

Latvijas dalība “Austrumu kaimiņu filmu festivālā” ir viena no norisēm publiskās diplomātijas programmā Latvijas valsts simtgadei, ko koordinē Ārlietu ministrija. Projekts tika realizēts sadarbībā ar Nacionālo kino centru

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Nīderlandē
Adrese: Koninginnegracht 27, 2514 AB, 's-Gravenhage, The Netherlands
Telefons: +31 70 306 5000
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr  icon facebook  icon flickr 

 baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā