Latvijas vēstniece Nīderlandē Talsos apmeklē “Brabantia” uzņēmuma investīciju Latvijā

14.03.2018. 09:36

12. martā Latvijas vēstniece Nīderlandē Ilze Rūse devās vizītē uz Talsiem, kur tikās ar Talsu novada domes priekšsēdētāju Edgaru Zelderi. Tāpat vizītes laikā vēstniece un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Investīciju projektu nodaļas vadītājs Toms  Stūrītis apmeklēja Nīderlandes metālizstrādājumu uzņēmuma “Brabantia Latvia” ražotni Talsu novadā.

Sarunā Talsu pašvaldībā Latvijas vēstniece uzsvēra, ka Nīderlandes uzņēmuma “Brabantia” investīcija Latvijā ir lielisks piemērs ārvalstu investoru piesaistē, sadarbojoties Latvijas vēstniecībām, LIAA un vietējām pašvaldībām reģionos. “Brabantia Latvia” savu darbību Talsos uzsākusi pirms 10 gadiem un pastāv visi priekšnoteikumi uzņēmuma tālākai paplašināšanai. Tikšanās laikā ar Talsu novada domes delegāciju tika apspriestas turpmākās uzņēmuma “Brabantia Latvia” un Talsu pašvaldības sadarbības iespējas, sarunu laikā pievēršot uzmanību ārvalstu investīciju iespējām, izaicinājumiem un ieguvumiem, kā arī darbaspēka situācijai reģionā. Talsu novada pašvaldība pauda atzinīgu novērtējumu tam, ka ražotnes darbība ir radījusi vairāk nekā 100 jaunas darba vietas reģionā.

Savukārt, tiekoties uzņēmumā ar rūpnīcas direktoru  Sandi Babri, kā arī iepazīstoties ar uzņēmuma komandu un ražošanas procesu, vēstniece I.Rūse un LIAA pārstāvis T.Stūrītis pārliecinājās par “Brabantia Latvia” augstajiem kvalitātes un produktivitātes standartiem, ražojot mūsdienīgas mājsaimniecības preces Eiropas un pasaules tirgiem.

Informācijai: Uzņēmums “Brabantia Latvia” ir daļa no Nīderlandes uzņēmuma “Brabantia International B.V”, kas nodarbojas ar mājsaimniecības preču ražošanu un tirdzniecību. Kopš 2007. gada uzņēmums darbojas arī Latvijā, laika gaitā izveidojot gan ražotni, gan arī veicot preču izplatīšanu.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Nīderlandē
Adrese: Koninginnegracht 27, 2514 AB, 's-Gravenhage, The Netherlands
Telefons: +31 70 306 5000
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr  icon facebook  icon flickr 

 baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā