Ministru prezidents Māris Kučinskis izsaka pateicību par ieguldījumu Latvijas un Nīderlandes attiecību stiprināšanā

29.09.2017. 17:43

Šī gada 27. septembrī Latvijas Republikas Ministru prezidents Māris Kučinskis darba vizītes Nīderlandē ietvaros Latvijas vēstniecībā Hāgā pasniedza pateicības rakstus par nozīmīgu ieguldījumu Latvijas un Nīderlandes divpusējo attiecību veicināšanā un stiprināšanā. Novērtējot ilgstošu un pašaizliedzīgu darbu, veicinot Latvijas vārda atpazīstamību un Latvijas – Nīderlandes sadarbību, Ministru prezidents M.Kučinskis pasniedza Pateicības rakstus Jopam Feijkinkam (Joop Fuijkkink), Irēnei Ālersei-Brutānei (Irēne Ahlers Brutāne), Melitai Hartgerei Rumbergai (Melita Hartgers Rumberga) un Janam Penningam (Jan Pennings).

Par godu Latvijas valsts simtgadei Ministru prezidents Latvijas vēstniecības dārzā Simtgades ziedu dobē simboliski iestādīja Latvijā selekcionētu tulpi “Flaming Baltic”, kas nosaukta par godu Baltijas ceļam.

Ministru prezidents Māris Kučinskis Nīderlandē uzturējās divu dienu darba vizītē no 26.-27.septembrim, kuras laikā tikās ar Nīderlandes Ministru prezidentu Marku Ruti (Mark Rutte), ar Eindhovenas pilsētas mēru Džonu Joritsmu (John Jorritsma) un apmeklēja Augsto Tehnoloģiju parku (High Tech Campus) Eindhovenā, kā arī iepazinās ar zināšanu pārneses koncepciju Brainport.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Nīderlandē
Adrese: Koninginnegracht 27, 2514 AB, 's-Gravenhage, The Netherlands
Telefons: +31 70 306 5000
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr  icon facebook  icon flickr 

 baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā