Par ieguldījumu latviskās identitātes stiprināšanā pasniedz vēstnieka atzinības rakstus Latviešu skolas “Diegabiksis” 10 gadu jubilejā

19.06.2017. 12:01

Latvijas vēstniece Nīderlandē Ilze Rūse 17. jūnijā apmeklēja Latviešu bērnu skolas “Diegabiksis” 10 gadu jubilejas svinības un skolas izlaidumu Tilburgā, sveicot ap 30 skolas audzēkņus, skolotājus un vecākus.

Svinībās vēstniece uzsvēra latviešu skolas nozīmi latviskās identitātes veidošanā un stiprināšanā, uzturot saikni ar Latviju un Latvijas kultūru un valodu. Īpaši vēstniece pateicās divām skolotājām – Aijai Miškinei (van Hooff) un Helgai van Slogterenai – kas organizē un vada skoliņas nodarbības jau no pašiem tās pirmsākumiem 2007. gadā. I. Rūse abām skolotājām pasniedza vēstnieces atzinības rakstus par nozīmīgu ieguldījumu latviskās identitātes uzturēšanā, organizējot Latviešu bērnu skolu “Diegabiksis” Nīderlandē.

Vēstniece un Latvijas vēstniecības Nīderlandē diplomātes Dace Dobrāja un Aelita Čākure noskatījās bērnu sagatavotos priekšnesumus, kā arī neformālā gaisotnē tikās ar klātesošajiem.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Nīderlandē
Adrese: Koninginnegracht 27, 2514 AB, 's-Gravenhage, The Netherlands
Telefons: +31 70 306 5000
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr  icon facebook  icon flickr 

 baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā