Latvijas vēstniecība Nīderlandē organizē Eiropas Savienības Tiesas tiesneša Egila Levita priekšlasījumu Hāgā rezidējošajiem starptautisko institūciju un vēstniecību pārstāvjiem

06.03.2017. 15:56

Š.g. 3. martā Latvijas Republikas vēstniecība Nīderlandē sadarbībā ar Hāgas Starptautisko tiesību klubu (Le Club de Droit International) organizēja pasākumu Hāgā rezidējošajiem starptautisko institūciju un vēstniecību pārstāvjiem.

Lekciju par tēmu - “Jauni draudi demokrātijai – politiskie un tiesiskie izaicinājumi ES un dalībvalstīm” (New Threats for Democracy – Political and Legal Challenges for the EU and Member States) sniedza Eiropas Savienības Tiesas (CJEU) tiesnesis Egils Levits.

Pasākumā piedalījās Eiropas Komisijas pārstāvniecības Nīderlandē vadītājs, vēstnieki, diplomāti, Hāgā rezidējošo institūciju pārstāvji, tieslietu pētnieki un eksperti.

Pasākumu atklāja Latvijas vēstniece Nīderlandē Ilze Rūse, uzrunājot klātesošos par ciešas sadarbības nepieciešamību ES dalībvalstu un ES institūciju starpā, rodot risinājumus iepretim šībrīža politiskajiem un tiesiskajiem izaicinājumiem.

Hāgas Starptautisko tiesību kluba valde organizē lekcijas, kuras apmeklē Hāgā rezidējošo diplomātisko pārstāvniecību diplomāti un citu institūciju pārstāvji, piedāvājot dažādu starptautiski atzītu juristu priekšlasījumus. Latvijas vēstniecības Hāgā padomniece Dace Dobrāja ir kluba Organizācijas komitejas sastāvā.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Nīderlandē
Adrese: Koninginnegracht 27, 2514 AB, 's-Gravenhage, The Netherlands
Telefons: +31 70 306 5000
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr  icon facebook  icon flickr 

 baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā