Latvijas vēstniecība Nīderlandē organizē ekspertu tikšanos ar Latvijas tūrisma nozares pārstāvjiem

13.01.2017. 12:24

12. janvārī vēstniecība Nīderlandē uzņēma plašu Latvijas tūrisma nozares delegāciju, kas no 10. līdz 16. janvārim piedalās Nīderlandes lielākajā un prestižākajā tūrisma izstādē Vaktiebeurs, Utrehtā. Tikšanās mērķis bija iepazīstināt Latvijas pārstāvjus ar Nīderlandes tūrisma tirgus īpatnībām, aktuālajām tendencēm un sociālo mediju izmantošanas potenciālu Latvijas ienākošā tūrisma veicināšanai.

Pasākumu atklājot, vēstniece Ilze Rūse izteica gandarījumu par Latvijas regulāro dalību tūrisma izstādēs Nīderlandē un profesionāli veidoto plašo pārstāvību šīgada izstādē Utrehtā. “Tūrisma nozare var palīdzēt Latvijas atpazīstamības veidošanai un dažādu steriotipu par Latviju laušanai. Kopīgi prezentēsim Latviju kā Ziemeļeiropas valsti ar bagātīgu kultūru, neskartu dabu un kā Eiropas Gastronomijas reģiona pārstāvi”, teica vēstniece.

LIAA biroja vadītāja Nīderlandē Egita Aizsilniece-Ibema uzrunāja klātesošos par Nīderlandes ekonomikas tendencēm un Latvijas potenciālu piesaistīt tūristus no Nīderlandes. Pēdējo gadu laikā vērojams nīderlandiešu tūristu skaita pieaugums Latvijas reģionos. Nīderlandē dzīvojošā tūrisma attīstības eksperte Ramona Kačanova prezentēja Nīderlandes-Latvijas tūrisma tendences. Savukārt sociālo mediju eksperte Katarina Hartgers (Amsterdama) klātesošos iepazīstināja ar iespējām izmantot dažādus sociālos medijus, lai labāk sasniegtu tūrisma tirgu Eiropā.

Vakantiebeurs ir viena no vadošajām tūrisma izstādēm Eiropā, kuras ietvaros potenciālie Nīderlandes tūristi un tūrisma profesionāļi tiek informēti par Latvijas tūrisma piedāvājumu. Izstādi katru gadu apmeklē ap 100 000 apmeklētāju. Šogad LIAA organizētajā Latvijas stendā izstādē piedalījās dalībnieki no Rīgas Tūrisma Attīstības biroja, Vidzemes Tūrisma Asociācijas, Kurzemes Tūrisma Asociācijas, Dobeles Tūrisma Asociācijas, Jelgavas Reģionālā tūrisma centra, Latgales Tūrisma asociācijas "Ezerzeme", Daugavpils Marka Rotko mākslas centra, Līgatnes Tūrisma informācijas centra, Siguldas novada Tūrisma informācijas centra un Impro Ceļojumiem.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Nīderlandē
Adrese: Koninginnegracht 27, 2514 AB, 's-Gravenhage, The Netherlands
Telefons: +31 70 306 5000
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr  icon facebook  icon flickr 

 baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā