Amsterdamā atzīmē Latvijas Republikas proklamēšanas 98. gadadienu

21.11.2016. 12:47

Svētdien, 20. novembrī Latvijas vēstniece Nīderlandē Ilze Rūse un vēstniecības darbinieki piedalījās Letlandhuis (Latvijas māja) rīkotajā Latvijas Republikas proklamēšanas 98. gadadienas pasākumā Amsterdamā.

Uzrunājot klātesošos, Ilze Rūse mudināja Nīderlandē dzīvojošos latviešus stiprināt saiknes ar Latviju un aktīvi iesaistīties diasporas projektu īstenošanā.  “Latviešu valodas un identitātes saglabāšana ģimenē ir vecāku rokās. Rūpēsimies, lai mūsu bērniem būtu iespējas nākotnē veikt izvēles. Izsaku vislielāko novērtējumu Latviešu skolas skolotājiem un vecākiem, kas mēro tālu ceļu, apmeklējot latviešu skolas nodarbības”, teica vēstniece.

Svinību ietvarā ar muzikālu priekšnesumu uzstājās latviešu bērnu skoliņa “Diegabiksis”, kā arī koris “LVkorisNL” un ansamblis “Krelles”. Apmeklētājiem bija iespēja apskatīt latviešu skoliņas bērnu sarūpēto apsveikumu Latvijai izstādi.  

Pasākumu apmeklēja vairāk nekā 75 interesentu, t.sk. arī no Vācijas un Francijas. Atnākušajiem bija iespēja nobaudīt Latvijas vēstniecības sagādātu cienastu.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Nīderlandē
Adrese: Koninginnegracht 27, 2514 AB, 's-Gravenhage, The Netherlands
Telefons: +31 70 306 5000
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr  icon facebook  icon flickr 

 baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā