Vēstniece Ilze Rūse piedalījās Latvijas Neatkarības 98. gadadienas pasākumā Luksemburgā

19.11.2016. 19:55

19. novembrī Latvijas vēstniece Beļģijā, Luksemburgā un Nīderlandē Ilze Rūse piedalījās Asociācijas “Luksemburga - Latvija” un Latvijas Goda konsula Luksemburgā Anrī Dīderiha (Henri Diederich) organizētajā Latvijas Neatkarības 98. gadadienas pasākumā Štainzeles kultūras namā, Luksemburgā. Pasākums pulcēja ap 120 latviešu.

Savā uzrunā vēstniece pateicās Luksemburgas Latviešu Asociācijai par aktīvo ieguldījumu saiknes ar Latviju nodrošināšanā. Luksemburgā strādājošie latvieši ar savu profesionālo ieguldījumu vairo Latvijas atpazīstamību vislabākajā nozīmē. Ilze Rūse aicināja kopīgi strādāt, apvienojot spēkus Latvijas izaugsmei.

Pasākuma ietvaros ar muzikāliem priekšnesumiem uzstājās vietējās pašdarbības kopas – Luksemburgas latviešu koris “Meluzīna”, Eiropas skolas skolēni, kā arī folkloras kopas “Dzērves” dalībnieki un jaunā paaudze. Muzikālo programmu kuplināja tautas mūzikas interpretācijas Katrīnas Riekstiņas, Zanes Šmites un Ivara Cinkusa izpildījumā.

19. oktobrī Latvijas vēstniece Ilze Rūse iesniedza akreditācijas vēstules Luksemburgas lielhercogam Anrī (Henri), kļūstot par Latvijas Republikas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieci Luksemburgas Lielhercogistē ar rezidenci Hāgā, Nīderlandē.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Nīderlandē
Adrese: Koninginnegracht 27, 2514 AB, 's-Gravenhage, The Netherlands
Telefons: +31 70 306 5000
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr  icon facebook  icon flickr 

 baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā