Vēstniecībā Nīderlandē viesojas Vidzemes plānošanas reģiona delegācija, uzsākot Latvijai nozīmīgu projektu

26.09.2016. 10:56

22. septembrī Latvijas vēstniece Nīderlandē Ilze Rūse vēstniecībā Hāgā uzņēma Latvijas delegāciju no Vidzemes plānošanas reģiona, kas uzturas Nīderlandē, lai atklātu ES finansētu projektu “Mantojuma ilgtspējīga attīstība ūdensceļu reģionos”. Latvija ir viena no piecām projekta dalībvalstīm, un tās dalība projektā radīs iespēju reģionu līmenī veicināt sadarbību kultūras mantojuma pārvaldības jomā un ūdensceļu vides uzlabošanā.

Tikšanās laikā vēstniece atzīmēja, ka Dienvidholandes reģions ir unikāls lielā iedzīvotāju blīvuma ziņā, vienlaicīgi mērķtiecīgi saglabājot dabas teritorijas, kultūrvēsturisko mantojumu un ilgtspējīgu pieeju resursu izmantošanai. “Dalība projektā dos iespēju projekta partnerus iepazīstināt ar Vidzemes reģiona pievilcību - kultūras mantojumu un dabas bagātību, kā arī veidos sadarbības saiknes starp abu valstu iedzīvotājiem. Priecājos, ka projekta dalībnieki no Vidzemes reģiona vistiešākā veidā stiprina Latvijas atpazīstamību”, sarunas laikā atzīmēja vēstniece.

Vidzemes plānošanas reģiona delegācija uzturējās Hāgā saistībā ar Interreg Europe programmas finansētā projekta “Mantojuma ilgtspējīga apsaimniekošana ūdensceļu reģionos” (Sustainable heritage Management of Waterway Regions, SWARE) atklāšanu. Projekts tiks īstenots no 2016. līdz 2020. gadam. Tā dalībvalstis ir Nīderlande, Latvija, Īrija, Itālija un Slovākija.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Nīderlandē
Adrese: Koninginnegracht 27, 2514 AB, 's-Gravenhage, The Netherlands
Telefons: +31 70 306 5000
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr  icon facebook  icon flickr 

 baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā