Līgodienas priekšvakarā Latvijas vēstniecības pārstāvji Latviešu skolai Nīderlandē nodod dāvinājumu no Latvijas

20.06.2016. 13:47

18. jūnijā Latvijas vēstniece Nīderlandē Ilze Rūse un vēstniecības otrais sekretārs Raitis Adamsons piedalījās Latviešu bērnu skolas Nīderlandē “Diegabiksis” mācību gada noslēguma pasākumā Tillburgas pilsētā un svinīgi pasniedza grāmatas un mācību materiālus no Latviešu valodas aģentūras, kā arī nodeva Latvijas pārtikas ražotāju gardumus.

Līgo svētku priekšvakarā tiek realizēts vokālās pedagoģes Gunitas Kronbergas projekts, kura ietvaros Nīderlandē un Luksemburgā uzstājas bērnu vokālā grupa no Latvijas ”Dzeguzīte”.  Kopā ap 60 latviešu skolas Nīderlandē “Diegabikša” audzēkņu sestdien piedalījās koncertā kopā dziedot iemīļotās bērnu dziesmas.

Vēstniece Ilze Rūse pateicās Gunitai Kronbergai par neatlaidību un entuziasmu, īstenojot projektu. Šai sadraudzībai ir liela nozīme latviešu bērnu Nīderlandē saiknes ar Latviju uzturēšanā un latviešu valodas pilnveidošanā.

Pēc koncerta klātesošajiem bija iespēja mieloties ar Latvijas uzņēmēju - SIA ,,Banga Ltd'', AS ,,Balticovo'', SIA ,,Cannelle Bakery'', SIA ,,Daugulis & Partneri'', SIA ,,Jaunkrasts'', SIA ,,Rūdolfs'', SIA ,,Rāmkalni Nordeco'', AS ,,Smiltenes piens'' un Limbažu piens - sarūpētajiem gardumiem.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Nīderlandē
Adrese: Koninginnegracht 27, 2514 AB, 's-Gravenhage, The Netherlands
Telefons: +31 70 306 5000
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr  icon facebook  icon flickr 

 baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā