Latvijas vēstniece Nīderlandē Ilze Rūse mudina Latvijas uzņēmējus dibināt sadarbības kontaktus starptautiskajā ražotāju izstādē Amsterdamā

25.05.2016. 14:11

24. maijā Latvijas vēstniece Nīderlandē Ilze Rūse tikās ar Latvijas pārstāvjiem starptautiskajā uzņēmēju izstādē “World of Private Label 2016”( Pasaules privātās preču zīmes) Amsterdamā. I. Rūse iepazinās ar Latvijas stendu un uzrunāja Latvijas pārtikas ražotājus un to tirdzniecības partnerus, atklājot vēstniecības organizēto pieņemšanu Latvijas paviljonā.

Tiekoties ar uzņēmējiem, I. Rūse uzsvēra Latvijas produktu augsto kvalitāti un konkurētspēju Nīderlandes tirgū, kā arī aicināja izmantot iespēju veidot kontaktus ar piegādātājiem, iepazīstināt ar saviem produktiem, lai gūtu starptautisku atpazīstamību.

Šogad izstādē piedalījās 21 Latvijas uzņēmums, no kuriem Latvijas stendā ar saviem produktiem interesentus iepazīstināja astoņi pārtikas ražotāji: SIA Banga Ltd, AS Balticovo, SIA Cannelle Bakery, SIA Daugulis & Partneri, SIA Jaunkrasts, SIA Lat Eko Food ar “Rūdolfs” produkciju, SIA Rāmkalni Nordeco un AS Smiltenes piens. Latvijas paviljona pārstāvību koordinēja Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) birojs Nīderlandē.

Tāpat vēstniece apmeklēja LIAA un Letlandhuis (Latvijas māja) rīkoto pasākumu Van Till advokātu birojā (Van Till Advocaten) Amsterdamā, lai iepazīstinātu 30 Latvijas uzņēmējus ar Nīderlandes pārtikas nozares tirdzniecības juridiskajiem un kvalitātes aspektiem.

„World of Private Label” Amsterdamā ir starptautiska izstāde, kurā uzņēmējiem ir iespēja privāto preču zīmju iepircējus iepazīstināt ar saviem produktiem un dibināt jaunus sadarbības kontaktus. Šogad tā piesaistīja aptuveni 11 000 apmeklētāju, kas varēja iepazīties ar vairāk nekā 2400 ražotāju produkciju. Izstādi organizēja „Private Label” ražotāju asociācija, kas ir dibināta 1979. gadā un ir lielākā šāda veida organizācija pasaulē.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Nīderlandē
Adrese: Koninginnegracht 27, 2514 AB, 's-Gravenhage, The Netherlands
Telefons: +31 70 306 5000
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr  icon facebook  icon flickr 

 baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā