Tiesu administrācijas pārstāvji un Latvijas apgabaltiesu priekšsēdētāji vizītes ietvaros Hāgā apmeklē Latvijas vēstniecību

26.01.2016. 16:25

25. janvārī pieredzes apmaiņas vizītē Nīderlandē uzturējās Tieslietu ministrijas, Tiesu administrācijas un apgabaltiesu priekšsēdētāju delegācija, kura programmas ietvaros apmeklēja Latvijas vēstniecību, lai ar vēstnieci Ilze Rūsi un padomnieci Daci Dobrāju pārrunātu Latvijas un Nīderlandes savstarpējo tieslietu pieredzi. Vizīti organizēja Eurojust Latvijas biroja pārstāvji.

Viedokļu apmaiņā delegācija interesējās par Hāgā izvietoto institūciju darbību, kuras nodarbojas ar tiesu praksi. Programmas ietvaros Hāgā delegācijai paredzēts arī Starptautiskās Krimināltiesas, Eurojust, Europol, Starptautiskā tribunāla bijušajai Dienvidslāvijai un Nīvēgenas (Nieuwegein) cietuma apmeklējums.

Delegācijas sastāvā bija Tiesu administrācijas direktors Edvīns Balševics, Tieslietu ministrijas Tiesu sistēmas politikas departamenta direktore Inita Ilgaža, Vidzemes apgabaltiesas priekšsēdētāja Edīte Knēgere, Zemgales apgabaltiesas priekšsēdētāja Inguna Preisa, Kurzemes apgabaltiesas priekšsēdētāja Silva Reinholde, Latgales apgabaltiesas priekšsēdētājs Andris Strauts, Rīgas apgabaltiesas priekšsēdētāja Daiga Vilsone, kā arī Latvijas biroja Eirojust pārstāves Daiga Naika un Žanna Kaktiņa.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Nīderlandē
Adrese: Koninginnegracht 27, 2514 AB, 's-Gravenhage, The Netherlands
Telefons: +31 70 306 5000
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr  icon facebook  icon flickr 

 baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā