Latvijas vēstniecība Nīderlandē organizē tieslietu ministra Dzintara Rasnača vizīti Starptautiskajā krimināltiesā Hāgā

25.01.2016. 20:55

25. janvārī vizītes ietvaros uz Nīderlandes prezidentūras ES Padomē neformālo Tieslietu un iekšlietu padomi, Latvijas vēstniecība Nīderlandē organizēja tieslietu ministra Dzintara Rasnača programmu Hāgā, apmeklējot Starptautisko krimināltiesu (SK). Delegācijas viesošanās laikā Latvijas vēstniecībā vēstniece Ilze Rūse un padomniece Dace Dobrāja iepazīstināja ar vēstniecības darbu jautājumos, kas skar Tieslietu ministrijas kompetenci, un pārrunāja aktualitātes saistībā ar starptautiskajām organizācijām Hāgā.
Delegācija apmeklēja SK jauno ēku Hāgā un tikās ar SK prezidenti Silviju Fernandesu de Gurmendi (Silvia Fernández de Gurmendi). Puses apmainījās viedokļiem par šībrīža SK darba aktualitātēm un iespējām nākotnē stiprināt Latvijas pārstāvību dažāda līmeņa SK amatos. Tieslietu ministru Dzintaru Rasnaču pavadīja Raivis Kronbergs, Tieslietu ministrijas valsts sekretārs, Kristīne Pommere, Tieslietu ministrijas Eiropas lietu departamenta direktore un Gatis Groza, Tieslietu ministrijas padomnieks Patstāvīgajā pārstāvniecībā ES.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Nīderlandē
Adrese: Koninginnegracht 27, 2514 AB, 's-Gravenhage, The Netherlands
Telefons: +31 70 306 5000
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr  icon facebook  icon flickr 

 baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā