Starptautiskā tūrisma izstādē Nīderlandē rosina apmeklēt Latviju

14.01.2016. 15:14

13. janvārī vēstniece Ilze Rūse kopā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras pārstāvi Nīderlandē Egitu Aizsilnieci–Ibemu un Latvijas goda konsulu Nikolasu Šoltenu (Nicolaas Scholtens) apmeklēja starptautisko tūrisma izstādi Vakantiebeurs, kas katru gadu tiek rīkota Utrehtā, Nīderlandē.

Apmeklējot izstādi, vēstniece iepazinās ar Latvijas Tūrisma attīstības valsts aģentūras (TAVA) organizēto nacionālo stendu un ar tā dalībniekiem pārrunāja Latvijas un Nīderlandes turpmākās iespējas tūrisma veicināšanā. Ievērojot pieaugošo nīderlandiešu interesi par aktīvo tūrismu, Latvijas stendā īpaši akcentēts ir lauku tūrisms, ceļošana ar velosipēdu un kempingu piedāvājumi. Stenda apmeklētājiem pieejami informatīvie materiāli angļu, nīderlandiešu un vācu valodās.

Latvijas stends izstādē pārstāvēts jau trešo reizi. Šogad tajā piedalās Rīgas tūrisma attīstības birojs, Kurzemes tūrisma asociācija, Vidzemes tūrisma asociācija, Latgales reģionālās tūrisma asociācija “Ezerzeme” un Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs, kā arī Latvijas Kempingu asociācijas.

Vakantiebeurs Utrehtā ir viena no lielākajām starptautiskajām tūrisma izstādēm Eiropā, kas šogad ir organizēta no 12. līdz 17. janvārim. Tradicionāli šo izstādi apmeklē vairāk nekā 100 tūkstoši interesentu.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Nīderlandē
Adrese: Koninginnegracht 27, 2514 AB, 's-Gravenhage, The Netherlands
Telefons: +31 70 306 5000
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr  icon facebook  icon flickr 

 baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā