Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienas svinības Nīderlandē

18.11.2015. 14:11

Par godu Latvijas Republikas proklamēšanas 97. gadadienai, Latvijas vēstniecība Nīderlandē organizē divus Valsts svētku pasākumus.

18. novembrī vēstniecībā notiks svētku oficiālā pieņemšana. Apmeklēt pasākumu ir lūgti Nīderlandes karaļnama, valdības, diplomātiskā korpusa pārstāvji, kā arī Hāgā un Nīderlandē darbojošos starptautisko organizāciju darbinieki, politiķi, uzņēmēji, izglītības, kultūras aprindu un preses pārstāvji. Sarīkojumu aicināti  apmeklēt arī Latvijas vēstniecības sadarbības un biznesa partneri.

Savukārt 21. novembrī vēstniecībā norisināsies Valsts svētku sarīkojums Nīderlandē dzīvojošajiem latviešiem.  Pasākumu ar uzrunu atklās Latvijas vēstniece Nīderlandē Ilze Rūse, kam sekos Latviešu koru “Ziemeļjūra", LVkorisNL un bērnu folkloras grupas “Stārķīši” uzstāšanās, Latviešu skolas Nīderlandē “Diegabiksis” priekšnesumi un Valsts prezidenta runas ieraksta noskatīšanās. Pasākumā tiek gaidīti vairāk nekā 100 Nīderlandē dzīvojošo latviešu.

Vienlaikus Latviešu organizāciju Nīderlandē pārstāvji svinīgi iestādīs Latvijas vēstniecības dārzā tulpes ar šķirnes nosaukumu “Latvija”. Šī tulpju šķirne izveidota 2015. gadā kā Nīderlandes dāvana Latvijas pirmajai prezidentūrai Eiropas Savienības Padomē.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Nīderlandē
Adrese: Koninginnegracht 27, 2514 AB, 's-Gravenhage, The Netherlands
Telefons: +31 70 306 5000
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr  icon facebook  icon flickr 

 baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā