Vēstniecība Nīderlandē izrāda filmu „Mammu, es tevi mīlu”

21.09.2015. 17:38

18. septembrī vēstniecībā Nīderlandē tika demonstrēta Latvijas spēlfilma „Mammu, es tevi mīlu”, kas bija Eiropas mājas Hāgā ierosināta Eiropas filmu festivāla pasākums. Uzrunājot skatītājus, vēstniece Ilze Rūse norādīja, ka kultūras diplomātija ir nozīmīgs divpusējo attiecību segments, un Latvijas režisoru filmas vienlīdz spilgti uzrunā kā tautiešus, tā arī Nīderlandes iedzīvotājus.

Kino izrādi vēstniecībā apmeklēja Latvijas diasporas pārstāvji, Nīderlandē studējošie ārvalstu studenti un pedagogi, kā arī citi interesenti, kuriem pēc seansa neformālā gaisotnē  bija iespēja dalīties iespaidos par redzēto filmu.

Filma „Mammu, es tevi mīlu”, kuru Eiropas Bērnu filmu asociācija atzinusi par Eiropas labāko 2014. gada bērnu filmu, ir dinamisks un cilvēcisks stāsts par attiecībām ģimenē un sabiedrībā. Filmas sižets varētu notikt jebkurā valstī, tieši tādēļ tas ir tik uzrunājošs un saprotams katrai auditorijai.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Nīderlandē
Adrese: Koninginnegracht 27, 2514 AB, 's-Gravenhage, The Netherlands
Telefons: +31 70 306 5000
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr  icon facebook  icon flickr 

 baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā