Vēstniece Nīderlandē tiekas ar ES Aģentūras krimināltiesiskajai sadarbībai Latvijas pārstāvi

21.09.2015. 15:30

18. septembrī vēstniece Nīderlandē Ilze Rūse tikās ar ES Aģentūras krimināltiesiskajai sadarbībai (Eurojust) Latvijas pārstāvi Gunāru Bundzi un biroja darbinieci Daigu Naiku. Amatpersonas pārrunāja iespējas, ko Latvijai sniedz pārstāvība Eurojust. Vēstniece atzinīgi novērtēja biroja aktīvo darbību un profesionalitāti, sekmējot starpvalstu sadarbību Latvijai būtisku jautājumu virzīšanā. Tika pārrunātas sadarbības iespējas ar Latvijas vēstniecību Hāgā.

Eurojust ir 2002. gadā izveidots Eiropas Savienības birojs, lai uzlabotu organizētu noziegumu izmeklēšanas un kriminālvajāšanas koordināciju starp kompetentajām ES dalībvalstu tiesas iestādēm. Organizācijas uzdevums ir veicināt dalībvalstu izmeklēšanas un prokuratūras iestāžu darbības efektivitāti ar nopietniem pārrobežu noziegumiem un organizēto noziedzību saistītās lietās, kā arī panākt, lai noziedznieki tiek ātri un efektīvi saukti pie atbildības. Eurojust katru ES dalībvalsti pārstāv viens loceklis. Latviju organizācijā pārstāv Gunārs Bundzis.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Nīderlandē
Adrese: Koninginnegracht 27, 2514 AB, 's-Gravenhage, The Netherlands
Telefons: +31 70 306 5000
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr  icon facebook  icon flickr 

 baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā