Latvijas vēstnieku Nīderlandē Māri Klišānu apbalvo ar Orānijas – Nasavas ordeni

30.06.2015. 13:55

29. jūnijā vēstnieks Māris Klišāns, tuvojoties dienesta beigām Latvijas vēstniecībā Nīderlandē, ieradās atvadu vizītē pie Nīderlandes Karaļa Viņa Majestātes Vilema Aleksandra (Willem Alexander) Nordendes pilī (Paleis Noordeinde) Hāgā.

Tikšanās laikā Nīderlandes Karalis izteica atzinību Latvijas valstij par veiksmīgi īstenoto prezidentūru Eiropas Savienības Padomē. Tika pārrunātas arī Nīderlandes un Latvijas divpusējās attiecības, kā arī Latvijas, Nīderlandes, Eiropas un globālās politiskās aktualitātes. Sarunas noslēgumā Viņa Majestāte pateicās vēstniekam par sekmīgu darbu un doto ieguldījumu Nīderlandes un Latvijas starpvalstu attiecību stiprināšanā, pasniedza Nīderlandes Karalistes apbalvojumu Orānijas - Nasavas ordeni (Orde van Oranje - Nassau) un novēlēja veiksmi turpmākajā karjerā.

Orānijas - Nasavas ordenis ir Nīderlandes Karalistes apbalvojums, ko piešķir par augstiem nopelniem un darbu sabiedrības labā. Ordenis tika izveidots 1892. gada 4. aprīlī.

Māris Klišāns ir Latvijas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Nīderlandē kopš 2010. gada decembra.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Nīderlandē
Adrese: Koninginnegracht 27, 2514 AB, 's-Gravenhage, The Netherlands
Telefons: +31 70 306 5000
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr  icon facebook  icon flickr 

 baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā