Latvijas koka apstrādes uzņēmumi piedalās tirdzniecības misijā Nīderlandē

04.06.2015. 15:54

4. jūnijā Latvijas koka karkasu un mēbeļu ražotāji piedalījās Nīderlandes aģentu asociācijas (Verbond Van Nederlandse Tussenpersonen, VNT) rīkotajā VNT vēstniecību tirgū Hilversumā, kurā ar savu valstu zīmoliem un ražotājiem iepazīstināja Latvijas, Austrijas un Polijas vēstniecības.

Vēstniecību tirgū klātienē piedalījās četri Latvijas uzņēmumi - Būvnieku Alianse, Eco House International, Staļi un Riga Chair. Vēl desmit citi Latvijas mēbeļu, metālapstrādes, kā arī pārtikas ražotāji bija nodrošinājuši informatīvus materiālus par savu darbību un piedāvāja apskatei savus ražojumus. Prezentāciju par šiem nozaru uzņēmumiem sniedza Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) pārstāvniecības Nīderlandē vadītāja Egita Aizsilniece-Ibema. LIAA pārstāvniecības vadītāja arī informēja par Latvijas ražojumu konkurētspēju Nīderlandē.

Vēstniecību tirgū aģenti varēja tikties ar pašiem ražotājiem un saņemt atbildes uz konkrētiem jautājumiem. LIAA stends piedāvāja informāciju par visdažādāko nozaru produktu ražotājiem no Latvijas, tomēr uzsvars šogad tika likts uz Latvijas koka industriju, jo koka izstrādājumi ir populārākā Latvijas prece Nīderlandes tirgū.

Pasākumu atklāja Mikaels fan Strālens (Michael van Straalen), Nīderlandes Vidējo un mazo uzņēmumu apvienības (midden-en kleinbedrijf in Nederland, MKB Nederland) priekšsēdētājs. MKB Nederland ir lielākā uzņēmēju apvienība, kas nodarbojas ar savu interešu pārstāvēšanu Nīderlandes ekonomikas politikas veidošanā.

VNT vēstniecību tirgusnorisinās jau sesto gadu pēc kārtas, un tā laikā notiek arī VNT biedru ikgadējā pilnsapulce. Dalība pasākumā ir lieliska iespēja vienuviet uzrunāt ap sešdesmit dažādu nozaru aģentus un izplatītājus Nīderlandē.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Nīderlandē
Adrese: Koninginnegracht 27, 2514 AB, 's-Gravenhage, The Netherlands
Telefons: +31 70 306 5000
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr  icon facebook  icon flickr 

 baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā