Latvijas vēstnieks Nīderlandē Māris Klišāns apmeklē Latvijas pavilijonu “World of Private Label 2015” izstādē

20.05.2015. 13:32

19. un 20. maijā Amsterdamā notika starptautiskā izstāde „World of Private Label 2015”, kurā Latvija tika pārstāvēta ar vienu no vislielākajiem paviljoniem. 19. maijā Latvijas vēstnieks Nīderlandē Māris Klišāns apmeklēja izstādi, kurā uzrunāja Latvijas ražotājus un viņu tirdzniecības partnerus, kā arī atklāja vēstniecības organizēto pieņemšanu Latvijas paviljonā. 

Šogad izstādē piedalījās rekordliels Latvijas ražotāju un organizāciju skaits. Savu produkciju privāto preču zīmju iepircējiem piedāvāja 23 uzņēmumi no Latvijas, gan pārtikas, gan saimniecības preču ražotāji. Lielākā daļa no Latvijas dalībniekiem bija no Zivrūpniecības nozares (10 uzņēmumi un organizācijas: AS Brīvais Vilnis, SIA Banga Ltd, Gamma-A Ltd, SIA Jaunkrasts, Karavela Ltd, LSEZ SIA Kolumbija Ltd, Piejūra Ltd, SIA Sabiedrība IMS, SIA AV Food, Latvijas Zivrūpnieku savienība) un ražotāji no citām nozarēm: SIA Aloja-Starkelsen (kartupeļu ciete un garšvielas), AS Balticovo (olas), CIDO Grupa Ltd (sulas), Dimdini Ltd (kāposti), Dobeles Dzirnavnieks (maize un konditorejas izstrādājumi), Latvijas Piens (piena produkti), Rēzeknes gaļas kombināts (gaļa un izstrādājumi), SIA Maiznīca Flora (konditoreja), Milda KM Ltd (mērces), Pernes L (Kulinārijas izstrādājumi, uzkodas), SITNO Ltd (saimniecības preces) un Venden Mineral Water (minerālūdens). 

Dalība izstādē ir labākais instruments kā sasniegt Eiropas lielveikalu preču iepircējus, tā ir iespēja prezentēt Latvijas ražotājus un iepazīstināt potenciālus sadarbības partnerus ar Latvijas piedāvājumiem, kā arī dod iespēju gūt starptautisko atpazīstamību. Uzņēmumiem tā ir investīcija vairāku gadu garumā, lai nonāktu līdz konkrētu līgumu slēgšanai. Latvijas paviljona darbību un piedalīšanos tajā koordinē LIAA (Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra).

„World of Private Label” Amsterdamā piesaistīja aptuveni 10 000 apmeklētāju, kas galvenokārt ir iepircēji no 100 valstīm. Izstādē bija 4000 stendi. Izstādi organizēja „Private Label” ražotāju asociācija, kas ir dibināta 1979. gadā un ir lielākā šāda veida organizācija visā pasaulē (4500 biedri).

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Nīderlandē
Adrese: Koninginnegracht 27, 2514 AB, 's-Gravenhage, The Netherlands
Telefons: +31 70 306 5000
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr  icon facebook  icon flickr 

 baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā