Latvijas vēstnieks Nīderlandē Māris Klišāns piedalās Baltijas valstu gaisa telpas patrulēšanas medaļu pasniegšanas parādē

14.05.2015. 18:39

13. maijā Latvijas vēstnieks Nīderlandē Māris Klišāns kopā ar Lietuvas un Igaunijas vēstniekiem Nīderlandē Dariusu Jonasu Semašku (Darius Jonas Semaška) un Pēpu Jahilo (Peep Jahilo)  piedalījās Baltijas valstu gaisa telpas patrulēšanas medaļu pasniegšanas parādē Lēvārdenas (Leeuwarden) militārajā bāzē. Svinīgā ceremonijā Nīderlandes Karalisko gaisa spēku ģenerālleitnants Aleksandrs Snitgers (Alexander Schnitgers), Baltijas valstu vēstnieki un Nīderlandes gaisa spēku augstākie komandieri pasniedza medaļas un piespraudes tiem gandrīz 180 Nīderlandes gaisa spēku karavīriem, kas piedalījās NATO Gaisa telpas patrulēšanas operācijā Baltijas valstīs.

Pasākumā tika atskaņotas visu trīs Baltijas valstu un Nīderlandes himnas. Parādē piedalījās pašmāju un ārzemju augstākās militārās amatpersonas, kā arī karavīru, kam tika piešķirtas medaļas, ģimenes locekļi un tuvinieki.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Nīderlandē
Adrese: Koninginnegracht 27, 2514 AB, 's-Gravenhage, The Netherlands
Telefons: +31 70 306 5000
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr  icon facebook  icon flickr 

 baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā