Latvijas darījumu tūrisma seminārs Latvijas vēstniecībā Hāgā

30.04.2015. 17:19

30. aprīlī Latvijas vēstniecībā Nīderlandē notika darījumu tūrismam veltīts seminārs, ko vēstniecība organizēja sadarbībā ar Tūrisma attīstības valsts aģentūru (TAVA).

Semināru atklāja Latvijas vēstnieks Nīderlandē Māris Klišāns, kurš aicināja klātesošos interesentus izmantot vienreizējo iespēju un klātienē uzrunāt Latvijas darījumu tūrisma profesionāļus un speciālistus. Pasākumā no Latvijas piedalījās un ar saviem piedāvājumiem iepazīstināja TAVA, nacionālā aviokompānija airBaltic un četri Latvijas tūrisma operatori - Baltic Blues Events, Con-ex Latvia Tours Group, Goal Events, Estravel Latvia -, iepazīstinot ar plašām iespējām organizēt konferences, seminārus, biznesa sanāksmes Rīgā un Latvijā. Interesentiem tāpat bija iespēja noskatīties TAVA sagatavotos tematiskos video par darījumu tūrismu, kā arī Latvijas kultūras un gastronomijas piedāvājumu.

Pēc semināra vēstniecībā notika pieņemšana, kuras laikā viesiem bija iespēja degustēt Latvijas produktus, tostarp Valmiermuižas alu, tika izlozēts airBaltic un Latvijas tūroperatoru apmaksāts brauciens uz Latviju.

Pasākumu apmeklēja apmēram 20 Nīderlandes interesenti. Viesu vidū bija gan Holandes darījuma tūrisma nozares pārstāvji un žurnālisti, gan Nīderlandē bāzēti uzņēmumi un asociācijas, kas vēlējās iepazīties ar Latvijas darījuma tūrisma piedāvājumu.

Vēstniecība pasākumu organizēja saistībā ar Latvijas prezidentūru ES Padomē.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Nīderlandē
Adrese: Koninginnegracht 27, 2514 AB, 's-Gravenhage, The Netherlands
Telefons: +31 70 306 5000
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr  icon facebook  icon flickr 

 baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā