Tūrisma izstādē Utrehtā popularizē Latviju

13.01.2015. 18:02

13. janvārī vēstnieks Māris Klišāns apmeklēja  Nīderlandes starptautisko tūrisma izstādi Vakantiebeurs, kuras šī gada tēma ir „Ārzemes ir tuvāk”. Izstāde notiek Utrehtā. Izstādē vēstnieks iepazinās ar Latvijas Tūrisma attīstības valsts aģentūras (TAVA) organizēto nacionālo stendu, kas izstādē pārstāvēts otro reizi. Šogad Latvijas stendā ir apvienojušies dažādi ar tūrismu saistīti uzņēmumi, Latvijas viesnīcu un restorānu asociācija, Latvijas kempingu asociācija un Kurzemes, Vidzemes un Latgales reģiona tūrisma asociācija.

Šogad izstādi svinīgi atklāja un ceļojumu ekspertus un klātesošos uzrunāja Nīderlandes ārlietu ministrs Berts Kunderss (Bert Koenders), uzsverot, ka gan valsts amatpersonas, gan ceļojumu aģentūras ir vienlīdz atbildīgas par ceļotāju drošību. Tāpēc ir būtiski iepazīties ar ceļojumu aprakstiem, informāciju ārlietu ministrijas mājaslapā, reģistrēties ceļotāju reģistrā un izmantot ĀM ceļošanas aplikāciju.

M. Klišāns un TAVA mārketinga speciāliste Anita Priedīte pārrunāja iespējas, kā palielināt Nīderlandes tūristu plūsmu uz Latviju 2015. gadā un ilgtermiņā. Tika apspriesta arī iespēja sadarbībā ar Latvijas vēstniecību Hāgā organizēt biznesa semināru Nīderlandes lielajiem uzņēmumiem, kas būtu vērsts uz korporatīvā tūrisma iespējām Latvijā, organizējot dažādas konferences, seminārus, lielus pasākumus tieši Latvijā.

Latvijas stendā apmeklētājiem ir pieejami dažādi tūrisma materiāli par Latviju angļu, nīderlandiešu un vācu valodās. Informāciju interesantiem par Latviju sniedz arī vairāki latvieši, kas dzīvo Nīderlandē.

Izstāde Vakantiebeursir viena no lielākajām un svarīgākajām tūrisma izstādēm Eiropā un pasaulē, kas ik gadu pulcē ap 1400 dalībnieku. Nīderlandē atvaļinājumu kultūra ir ļoti nozīmīga, un Vakantiebeurs saviem apmeklētājiem ļauj izvēlēties un plānot nākamā atvaļinājuma galamērķi. Izstāde notiek no 13. līdz 18. janvārim.

 

 

Preses kontaktiem:
Latvijas vēstniecība Nīderlandē
Adrese: Koninginnegracht 27, 2514 AB, Hāga
Tālrunis: + 31(0)70 306 5000
Fakss: +31(0)70 306 5009
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājas lapa: http://www.mfa.gov.lv/lv/netherlands/ 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Nīderlandē
Adrese: Koninginnegracht 27, 2514 AB, 's-Gravenhage, The Netherlands
Telefons: +31 70 306 5000
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr  icon facebook  icon flickr 

 baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā