Kaļiņingradā iepazīstina ar tūrisma iespējām Latvijā

04.03.2020. 19:30
Kaļiņingradā iepazīstina ar tūrisma iespējām Latvijā

2020. gada 4. martā Kaļiņingradā norisinājās tūrisma iespējas Latvijā popularizējošs pasākums, kurā piedalījās Kaļiņingradas apgabala lielāko tūrisma aģentūru un masu mediju pārstāvji. Pasākums tika rīkots nolūkā iepazīstināt tūrisma kompānijas ar Latvijas tūrisma nozares piedāvājumiem un to iespēju daudzveidību.

Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic reklamēja Latviju kā tūrisma un kultūras mantojuma galamērķi. Tika uzsvērts, ka lidsabiedrība veido Rīgu kā tranzītmezglu starp Rietumiem un Austrumiem. Tās galvenās prioritātes ir drošība, precizitāte un pakalpojumu kvalitāte. Interesenti tika iepazīstināti arī ar lidostas “Rīga” infrastruktūru, sniegto pakalpojumu klāstu, kā arī aviolidojumu savienojamību un servisu, nodrošinot mūsdienīgus un kvalitatīvus pakalpojumus.  

Seminārā piedalījās arī Kaļiņingradas starptautiskās lidostas Khrabrovo pārstāvji, kuri sniedza ieskatu par lidostas aviācijas pakalpojumiem, maršruta tīkla piedāvājumu un pasažieru apkalpošanu.

Latvijas vēstniecības Krievijā Konsulārās nodaļas kancelejas Kaļiņingradā darbinieki un kompānijas “FREIGHT LINK” (Pony Express) pārstāvji informēja pasākuma dalībniekus par vīzu pieteikumu pieņemšanu un to izskatīšanas kārtību.

Jāuzsver, ka Kaļiņingradas tūristu skaitam Latvijā ir tendence pieaugt, tomēr potenciāls ir daudzkārt lielāks. Lidsabiedrības airBaltic tiešais lidojums no Kaļiņingradas uz Rīgu paver plašākas iespējas mainīt tradicionālos tūrisma galamērķus ar jaunām iespējām.

 

Foto: Latvijas vēstniecības Krievijā Konsulārās nodaļas kanceleja Kaļiņingradā

 

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Krievijā
Adrese: Čapligina iela 3, 105062 Maskava
Krievijas Federācija
Telefons: +7 495 232 97 60
Fakss: +7 495 232 97 50
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr    icon-facebook    icon-flickr 

 Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā