Kaļiņingradā demonstrē Latvijas filmu “Nameja gredzens”

18.02.2020. 15:20
  • Ārlietu dienests Latvijas valsts simtgadei
Kaļiņingradā demonstrē Latvijas filmu “Nameja gredzens”

2020. gada 16. februārī Kaļiņingradas kinoteātrī “Zarja” tika demonstrēta režisora Aigara Graubas spēlfilma "Nameja gredzens". Šī filma pārstāvēja Latviju 15. Eiropas Savienības (ES) filmu festivālā, kurš norisinās Kaļiņingradas apgabalā no 14. līdz 29. februārim.

Kinofestivāls Kaļiņingradā norisinās jau 15. reizi un tiek uzskatīts par vienu no nozīmīgākajiem kultūras pasākumiem visā apgabalā. Festivālu organizē ES delegācija Krievijas Federācijā sadarbībā ar valstī akreditētajām ES dalībvalstu diplomātiskajām pārstāvniecībām un kultūras centriem. Šogad kinofestivāla laikā Kaļiņingradas skatītājiem būs iespējams noskatīties 40 filmas no 25 Eiropas valstīm.

Iepriekšējos gadus Latviju pārstāvēja tādas filmas kā “Kriminālās ekselences fonds”, “Modris” un “Rūdolfa mantojums”.

Filmas dalība festivālā īstenota Latvijas simtgades publiskās diplomātijas programmas ietvaros, kā arī sadarbībā ar SIA “Platforma” un Nacionālo kino centru.

Plašāku informāciju par Kaļiņingradā notiekošo Eiropas Savienības filmu festivālu iespējams saņemt interneta vietnē: https://eufilmfest.ru/kaliningrad.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Krievijā
Adrese: Čapligina iela 3, 105062 Maskava
Krievijas Federācija
Telefons: +7 495 232 97 60
Fakss: +7 495 232 97 50
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr    icon-facebook    icon-flickr 

 Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā