Vēstniecība Krievijā turpina iepazīstināt sadarbības partnerus ar Latvijas kino

06.12.2018. 19:54
  • Ārlietu dienests Latvijas valsts simtgadei
Vēstniecība Krievijā turpina iepazīstināt sadarbības partnerus ar Latvijas kino

Šodien, vēstniecības sadarbības partneriem bija iespēja noskatīties filmu “Kriminālās ekselences fonds”, kas ieguvusi lielu rezonansi pašmāju auditorijā, kā arī ārpus Latvijas robežām.

Aicinātie diplomātisko pārstāvniecību Maskavā, Latvijas diasporas, vietējo teātru un kino pārstāvji, kā arī uzņēmēji tika iepazīstināti ar Oskara Rupenheita 2018.gada Latvijas Nacionālās kino balvas laureāti. Filmas demonstrēšana vēstniecībā notiek paralēli 14. ES Filmu festivālam Kaļiņingradā, kur tā tiks rādīta 11.decembrī plkst. 20:00 kinoteātrī “Zarja”.

14. ES Filmu festivāls Kaļiņingradā notiek no 6.- 20. decembrim un tajā piedalās vairāk nekā 20 ES dalībvalstis. Filmas dalība festivālā, kā arī tās demonstrēšana vēstniecībā tika realizēta Latvijas simtgades publiskās diplomātijas programmas ietvaros, kā arī sadarbībā ar SIA “Kriminālās ekselences fonds” un Nacionālo kino centru.

Vairāk par filmu festivālu (krieviski): http://eufilmfest.ru/kaliningrad

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Krievijā
Adrese: Čapligina iela 3, 105062 Maskava
Krievijas Federācija
Telefons: +7 495 232 97 60
Fakss: +7 495 232 97 50
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr    icon-facebook    icon-flickr 

 Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā