Latvijas vēstniecības Krievijā sadarbības partneri tiek iepazīstināti ar Latvijas kino

08.11.2018. 19:19

titulbilde1

Šodien, Latvijas vēstniecības Krievijā telpās, sadarbībā ar Latvijas Nacionālo kino centru notika Latvijas simtgades filmas “Bille” demonstrēšana vēstniecības aicinātajiem sadarbības partneriem. Filmas izrāde notika Latvijas simtgades svinību ietvaros, ar mērķi veicināt attiecības ar sadarbības partneriem un tos iepazīstināt ar jaunākajiem Latvijas kinematogrāfijas sasniegumiem.

Latvijas vēstnieks Krievijā Māris Riekstiņš, pirms filmas demonstrēšanas uzsvēra, ka pēdējo gadu laikā Latvijas kino ir attīstījies ļoti strauji un daudzas filmas, t.sk. “Bille” ir guvušas arī starptautisku atpazīstamību. Tāpēc Latvijas vēstniecība Krievijā arī turpmāk organizēs līdzīgus vakarus, kuros sadarbības partneriem būs iespēja izzināt jaunākās Latvijas filmas.

Bezmaksas filmas izrādi kopā apmeklēja 48 lūgtie viesi, kuri pārstāvēja gan privāto uzņēmēju jomu, gan teātra, kultūras un mākslas aprises, kā arī Latvijas diasporu Maskavā.

Spēlfilma “Bille”, kas veidota pēc rakstnieces Vizmas Belševicas autobiogrāfiskā romāna motīviem, ir tapusi Nacionālā Kino centra programmas “Latvijas filmas Latvijas simtgadei” ietvaros un iekļuvusi š.g. pirmā pusgada Latvijas apmeklētāko filmu desmitniekā.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Krievijā
Adrese: Čapligina iela 3, 105062 Maskava
Krievijas Federācija
Telefons: +7 495 232 97 60
Fakss: +7 495 232 97 50
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr    icon-facebook    icon-flickr 

 Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā