Latvijas Vīzu centra Kaļiņingradā prezentācija

06.10.2017. 17:16

Š.g. 5.oktobrī Kaļiņingradā, viesnīcā “Radisson” notika Latvijas Vīzu centra prezentācija – preses konference saistībā ar Pony Express vīzu centra atvēršanu.

Prezentāciju – preses konferenci kopīgi rīkoja Latvijas Republikas Ārlietu ministrijas sadarbības partneris Krievijā, kompānija “Pony Express” kopā ar Latvijas Republikas vēstniecības Krievijā konsulārās nodaļas kanceleju Kaļiņingradā.

Preses konferencē klātesošajiem interesentiem tika sniegta informācija par Latvijas Republikas vēstniecības Krievijā konsulārās nodaļas kancelejas Kaļiņingradā darbību, vīzu izsniegšanu ceļošanai uz Latviju, kā arī uz Slovākiju, Ungāriju, Šveici un Slovēniju vīzu pārstāvības ietvaros. Tika uzsvērta veiksmīgā ilggadējā sadarbība ar kompāniju “Pony Express”, sniegts ieskaits izsniegto vīzu statistikā.

Klātesošie tika iepazīstināti ar iespējām ceļot uz Latviju un aicināti apmeklēt Latviju kā izvēlētā tūrisma galamērķi. Īpaši tika uzsvērta Latvijas 100gade un ar svētku norisi saistītā plašā pasākumu programma 2017.-2021.gadā.

Kompānija “Pony Express” pārstāve iepazīstināja ar Vīzu centra darbības principiem vīzu pieteikumu pieņemšanā, informēja, ka Vīzu centrs faktiski darbību uzsāka š.g. vasarā un līdz šim jau ir pieņēmis 2000 vīzu pieteikumu.

Vīzu centra atrašanās vieta Kaļiņingradā – Площадь Победы, д.10.

Prezentāciju – preses konferenci apmeklēja uzaicinātie viesi no Krievijas Ārlietu ministrijas pārstāvniecības Kaļiņingradā, apgabala un Kaļiņingradas pilsētas atbildīgās amatpersonas tūrisma un starptautiskās sadarbības jomā, tūrisma kompānijas un 19 žurnālisti no dažādiem Kaļiņingradas medijiem.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Krievijā
Adrese: Čapligina iela 3, 105062 Maskava
Krievijas Federācija
Telefons: +7 495 232 97 60
Fakss: +7 495 232 97 50
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr    icon-facebook    icon-flickr 

e Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā