Bijušais Valsts prezidents Valdis Zatlers Maskavā prezentē savu grāmatu “Вот кто я!”

20.04.2016. 17:23

19. aprīlī Krievijas Ārzemju literatūras bibliotēkā un 20. aprīlī Maskavas Valsts starptautisko attiecību institūtā notika tikšanās ar bijušo Latvijas Valsts prezidentu Valdi Zatleru un viņa grāmatas “Вот кто я!” (Kas es esmu) prezentācija.

Grāmatas prezentāciju Ārzemju literatūras bibliotēkā atklāja tās direktors Vadims Duda un Latvijas vēstniece Krievijā Astra Kurme. Pasākums bija plaši apmeklēts, tai skaitā kuplā pulkā bija ieradušies latviešu diasporas Maskavā pārstāvji.

Starptautisko attiecību institūtā bijušais Latvijas Valsts prezidents iepazīstināja studentus un mācībspēku ar savu grāmatu, kā arī nolasīja lekciju par mūsdienu Latviju. Pasākuma laikā Valdis Zatlers tikās ar Institūta prorektoru Artjomu Maļginu. Pēc grāmatas prezentācijām klātesošie varēja uzdot autoram jautājumus, kā arī saņemt autogrāfus.

Maskavas apmeklējuma laikā Valdis Zatlers arī apmeklēja Krievijas Zinātņu akadēmijas Ģeofizikas centru, Puškina tēlotājmākslas muzeju, kā arī Tretjakova jauno un veco galeriju. Tretjakova jaunajā galerijā glabājas vairāk nekā 170 latviešu mākslinieku darbi, tostarp A.Drēviņa, G.Kluča, V.Purvīša, K.Miesnieka, I.Zariņa, J.Pauļuka, Dž.Skulmes meistardarbi. Liela daļa no šiem darbiem atrodas pastāvīgajā Tretjakova galerijas ekspozīcijā.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Krievijā
Adrese: Čapligina iela 3, 105062 Maskava
Krievijas Federācija
Telefons: +7 495 232 97 60
Fakss: +7 495 232 97 50
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr    icon-facebook    icon-flickr 

 Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā