Vēstniecībā Krievijā notiek tikšanās ar ārvalstu nerezidējošiem vēstniekiem Latvijā

11.11.2015. 14:51

10. novembrī vēstniecībā Krievijā notika tikšanās ar ārvalstu nerezidējošiem vēstniekiem Latvijā, kuriem rezidences vieta ir Maskava. Uz tikšanos bija ieradušies Kongo, Mjanmas, Čadas, Bangladešas, Kotdivuāras, Gabonas un Nepālas vēstnieki, un vēstniecību pārstāvji.

Tikšanās laikā vēstniece Astra Kurme pateicās vēstniekiem par līdzšinējo sadarbību un izteica gatavību to attīstīt un stiprināt. Latvijas diplomāti iepazīstināja vēstniekus ar būtiskākajām Latvijas politiskajām aktualitātēm, uzņēmējdarbības vidi un investīciju iespējām Latvijā, aicinot izmantot Latvijas ģeogrāfisko stāvokli un attīstīt ekonomisko sadarbību. Tika sniegta arī aktuālā informācija par konsulārajiem jautājumiem un ceļošanas iespējām uz Latviju.

Vēstnieki izrādīja interesi par visām pārrunātajām tēmām, tostarp divpusējās ekonomiskās sadarbības, tirdzniecības veicināšanas un paplašināšanas iespējām, par studentu izglītības iespējām Latvijā, sadarbības attīstīšanu kultūras jomā, kā arī par vīzu izsniegšanas kārtību.Noslēgumā ārvalstu vēstnieki pateicās par iespēju piedalīties ikgadējā tikšanās, ko organizē Latvijas vēstniecība.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Krievijā
Adrese: Čapligina iela 3, 105062 Maskava
Krievijas Federācija
Telefons: +7 495 232 97 60
Fakss: +7 495 232 97 50
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr    icon-facebook    icon-flickr 

 Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā