Uldis Mikuts iepazīšanās vizītē tiekas ar Ārlietu un Eiropas integrācijas ministrijas valsts sekretāru

06.03.2020. 12:23

3.martā vēstnieks Uldis Mikuts iepazīšanās vizītē tikās ar Moldovas Ārlietu un Eiropas integrācijas ministrijas valsts sekretāru Dmitriju Sokolanu (Dumitru Socolan).

Sarunā tika pārrunātas abu valstu divpusējās sadarbības aktualitātes, kā arī notika viedokļu apmaiņa par Moldovas – Eiropas Savienības Asociācijas līguma izpildi. U.Mikuts apliecināja, ka Latvija turpinās atbalstīt Moldovu tās eirointegrācijas ceļā, sniedzot Latvijas pieredzi un labo praksi Moldovai tās reformu ieviešanas gaitā. Divpusējās sadarbības jomā tika pārrunāti jautājumi par līgumtiesiskā bāzes paplašināšanu un iespējām nākotnē organizēt starpvaldību komisijas sēdi Rīgā.

Valsts sekretārs pateicās par Latvijas sniegto atbalstu Moldovai, norādot, ka tas ir būtisks faktors Moldovas eirointegrācijas procesā. Puses arī atzīmēja š.g. 13. februārī notikušo Moldovas ārlietu un Eiropas integrācijas ministra Aurelija Čokoja (Aureliu Ciocoi) vizīti Rīgā.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas Republikas vēstniecība Moldovā
Adrese: Mitropolit Gavriil Banulescu-Bodoni 27, Kišiņeva, MD2012, Moldova
Telefons: +373 22 025260
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājas lapa: www.mfa.gov.lv/moldova

twr icon-facebook  icon-flickr 

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā