Vēstniecība Moldovā organizē starptautisku stratēģiskās komunikācijas konferenci

21.10.2019. 07:02

24. oktobrī Kišiņevā Latvijas vēstniecība Moldovā organizē starptautisku konferenci “Visaptveroša noturība un sadarbības koordinācija informatīvās telpas drošības stiprināšanai”, kas tiks veltīta stratēģiskās komunikācijas tematikai. Pasākuma mērķis ir piedāvāt Moldovas valsts institūciju un mediju jomas ekspertiem, kā arī pilsoniskās sabiedrības pārstāvjiem pieredzi un labās prakses piemērus koordinētas un strukturētas stratēģiskās komunikācijas ieviešanai valsts pārvaldē. Konference kalpos arī kā diskusiju platforma starp Moldovas, Latvijas un Lielbritānijas stratēģiskās komunikācijas ekspertiem, aktualizējot informatīvās telpas drošības nozīmi un koordinētas komunikācijas nepieciešamību.

Konferencē no Latvijas piedalīsies Baltijas Mediju izcilības centra direktors Jānis Siksnis, Latvijas Valsts prezidenta Nacionālās drošības padomnieks Jānis Kažociņš, kā arī Latvijas eksperts no Eiropas Ārējās darbības dienesta ES Austrumu Stratēģiskās komunikācijas operatīvās grupas (EU’s East Stratcom Task Force) Jānis Rungulis. Kopā ar Moldovas mediju jomas ekspertiem un valsts pārvaldes komunikatoriem konferencē uzstāsies ārvalstu eksperti no Lielbritānijas Aizsardzības ministrijas, Kārdifas Universitātes, BBC Media Action un Atlantijas Padomes (Atlantic Council’s) Digital Forensic Research Lab.

Konference tiek organizēta kā turpinājums 2018. gada 8. novembrī notikušajam semināram "Visaptveroša pieeja cīņai pret dezinformāciju" Latvijas valsts simtgades Ārlietu ministrijas koordinētās Publiskās diplomātijas programmas pasākumus Moldovā. Šogad konference valsts simtgade publiskās diplomātijas programmas ietvaros tiek organizēta ar Lielbritānijas vēstniecības Moldovā atbalstu un sadarbībā ar Moldovas Attīstības un Sociālo iniciatīvu institūtu (Institute for Development and Social Initiatives (IDIS) "Viitorul") un NATO Informācijas un Dokumentācijas centru Moldovā (Information and Documentation Centre on NATO in Moldova).

 


Preses kontaktiem:

Latvijas Republikas vēstniecība Moldovā
Adrese: Mitropolit Gavriil Banulescu-Bodoni 27, Kišiņeva, MD2012, Moldova
Telefons: +373 22 025260
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājas lapa: www.mfa.gov.lv/moldova

icon-facebook  icon-flickr 

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā