Vēstnieks U.Mikuts ar Moldovas finanšu ministri pārrunā Latvijas sniegto atbalstu Attīstības sadarbības politikas ietvaros

06.09.2019. 13:28

29. augustā Latvijas vēstnieks Uldis Mikuts tikās ar Moldovas finanšu ministri Natāliju Gavriļicu (Natalia Gavrilița), lai pārrunātu Latvijas sniegto atbalstu Moldovai attīstības sadarbības politikas ietvaros un Moldovas jaunās valdības uzsākto reformu procesu.

Sarunā U.Mikuts uzsvēra, ka Latvija turpinās sniegt Moldovai savu ekspertīzi un labās prakses piemērus tās eirointegrācijas ceļā saskaņā ar ES-Moldovas Asociācijas līguma izpildi. Vēstnieks arī norādīja, ka starptautiskie partneri sagaida skaidru jaunās valdības vīziju par tālāku palīdzības projektu prioritātēm un jau ieviesto donorvalstu finansētu projektu izvērtējumu.

N.Gavriļica pateicās par Latvijas sniegto atbalstu, tajā skaitā Moldovas Finanšu ministrijai piedāvāto pieredzes nodošanas projektu efektīvas iekšējās kontroles sistēmas ieviešanai un iekšējā audita attīstībai, kas ir viena no jaunās valdības prioritātēm. N. Gavriļica informēja, ka Finanšu ministrija kā atbildīgā iestāde strādā pie efektīvāka starptautisko projektu koordinācijas mehānisma izveides. Ministre sarunā arī uzteica Latviju kā piemēru reformu ieviešanā finanšu sektorā, kas ir viena no Latvijas valdības prioritātēm.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas Republikas vēstniecība Moldovā
Adrese: Mitropolit Gavriil Banulescu-Bodoni 27, Kišiņeva, MD2012, Moldova
Telefons: +373 22 025260
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājas lapa: www.mfa.gov.lv/moldova

icon-facebook  icon-flickr 

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā