Jaunumi

02.12.2014. 19:09

EIROPAS SAVIENĪBAS
ŠENGENAS KONVENCIJAS FINANŠU PROGRAMMA
(Schengen Facility)

Jaunumi

Ārlietu ministrija organizē pārstāvniecību konsulāro amatpersonu mācības vīzu jautājumos [23.11.2005.] 

2005.gada 23. un 24.novembrī Ārlietu ministrija Latvijas pievienošanās procesa Šengenas līgumam ietvaros rīko otrās reģionālās pārstāvniecību konsulāro amatpersonu mācības vīzu jautājumos. Mācības notiek, izmantojot Šengenas konvencijas finanšu programmas (Schengen Facility) līdzekļus, ko Eiropas Komisija ir piešķīrusi jaunajām Eiropas Savienības dalībvalstīm.

Ārlietu ministrija organizē konsulāro amatpersonu mācības Latvijas pievienošanās procesa Šengenas līgumam ietvaros [27.10.2005.]

No 2005. gada 27. līdz 28. oktobrim Ārlietu ministrija rīko pirmās reģionālās pārstāvniecību konsulāro amatpersonu mācības vīzu jautājumos. Tās notiek Latvijas pievienošanās procesa Šengenas līgumam ietvaros, izmantojot Šengenas konvencijas finanšu programmas (Schengen Facility) līdzekļus, ko Eiropas Komisija piešķīrusi jaunajām Eiropas Savienības dalībvalstīm.

Kontaktinformācija: PIRMĀ POLITISKĀ DIREKCIJA (ES JAUTĀJUMI)

EIROPAS SAVIENIBAS DEPARTAMENTS

EIROPAS SAVIENĪBAS KOORDINĀCIJAS DEPARTAMENTS

Tālrunis: 7016116

e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Tālrunis: 7016393

e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

ES departamenta struktūra, funkcijas un darba organizācija ir aprakstītas ES departamenta reglamentā.


Uzdot jautājumu par Eiropas Savienību