ĀM izsludina konkursu uz finansista amata vietu

13.05.2021. 10:17

Ja vēlies iegūt unikālu profesionālo pieredzi, strādājot starptautiskā un dinamiskā vidē, pievienojies Latvijas ārlietu dienesta komandai un kļūsti par finansistu  darbam ar Latvijas ārvalstu pārstāvniecībām.

Latvijas Republikas Ārlietu ministrija izsludina konkursu uz vecākā referenta (darbinieka) amata vietu Finanšu plānošanas nodaļā uz nenoteiktu laiku un aicina pieteikties motivētus un ieinteresētus kandidātus.

Ko mēs meklējam?

Profesionālu un zinošu komandas spēlētāju ar augstu precizitāti un vēlmi attīstīties.

Kandidātiem jāatbilst šādām prasībām:

-          Akadēmiskā augstākā izglītība vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība, bakalaurs, kas regulāri papildināta ar atbilstošām speciālām apmācībām.

-          Vēlama vismaz viena gada pieredze ekonomikā vai finanšu plānošanā, uzskaitē vai analīzē.

-          Pamatzināšanas angļu un krievu valodās.

-          Spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus un operatīvi risināt sarežģītus jautājumus.

-          Atbilstība Diplomātiskā un konsulārā dienesta likuma 3. panta sestās daļas prasībām un Valsts civildienesta likuma 7. panta prasībām.

Galvenie amata pienākumi:

-          Vairāku diplomātisko un konsulāro pārstāvniecību finanšu procesu pārraudzīšana, pārstāvniecību budžeta pieprasījumu un izlietojuma atbilstības plānam analīze. Ministrijas budžeta atsevišķu izdevumu pozīciju plānošana, analīze, izpildes kontrole, tai skaitā finanšu pārskatu un atskaišu sagatavošana un pārbaude.

Ārlietu ministrija piedāvā:

-          Mēnešalgu no 940 līdz 1160 eiro atbilstoši 10. mēnešalgu grupai, 12.1.saimei un nodarbinātā kategorijai, ņemot vērā iepriekšējo profesionālo pieredzi;

-          Sociālās garantijas – veselības apdrošināšanu, papildatvaļinājumu, mācību un kvalifikācijas paaugstināšanas iespējas, redzes korekcijas līdzekļu iegādes izdevumu kompensāciju,  ikgadējā atvaļinājuma pabalstu līdz 50 % no mēnešalgas;

-          Iespēju attīstīt dažādus karjeras un profesionālās pieredzes attīstības ceļus, tai skaitā iespēju pretendēt uz grāmatveža darbu Latvijas diplomātiskajās un konsulārajās pārstāvniecībās ārvalstīs;

-          Mūsdienīgu, dinamisku un uz sadarbību vērstu darba vidi.

Pieteikšanās

CV, motivācijas vēstuli, izglītību apliecinoša dokumenta kopiju un aizpildītu pieteikuma anketu lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. līdz 2021. gada 31. maijam. Tālrunis informācijai: 67016469. Kandidāti var pieteikties arī portālā www.latvija.lv   (https://www.latvija.lv/lv/Epakalpojumi/EP141/Apraksts)

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi 13.pantu, Ārlietu ministrija informē, ka:

1)      Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi;

2)      piesakoties, kandidāts piekrīt savā pieteikumā norādīto datu apstrādei un uzglabāšanai 1 gadu pēc konkursa noslēguma. Ja pretendents nevēlas, lai dati tiktu saglabāti, lūdzam to norādīt pieteikumā;

3)      Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Ārlietu ministrija, kontaktinformācija: K.Valdemāra iela 3, Rīga, LV 1395.

Papildu informācija par fizisko personu datu apstrādi Ārlietu ministrijā ir pieejama: https://www.mfa.gov.lv/ministrija/arlietu-ministrijas-fizisko-personu-datu-aizsardzibas-noteikumi