Ārlietu ministrija aicina interesentus pieteikties konkursā uz stažieru vietām Eiropas Ārējās darbības dienesta un Eiropas Komisijas stažēšanās programmā ES delegācijās

08.01.2019. 15:07

Ārlietu ministrija aicina interesentus pieteikties konkursā uz stažieru vietām augsta līmeņa stažēšanās programmā ES delegācijās Junior Professionals  in EU Delegations (JPD), ko izsludina Eiropas Ārējās darbības dienests sadarbībā ar Eiropas Komisiju.

Stažēšanās programmā tiek aicināti pieteikties augstskolu maģistra studiju programmu absolventi ar nelielu profesionālās darbības pieredzi vai bez tās.

Izvērsta informācija par programmu, dalības nosacījumiem, kā arī pieteikuma anketa pieejama Eiropas Ārējās darbības dienesta mājaslapā:

angļu valodā - https://eeas.europa.eu/headquarters/headquarters-homepage/55491/call-expression-interests-junior-professionals-delegation-jpd_en 

pieteikuma anketa

franču valodā - https://eeas.europa.eu/headquarters/headquarters-homepage/17642/node/17642_fr

Dalību konkursā lūdzam pieteikt līdz 2019.gada 31.janvārim, aizpildītu pieteikuma anketu nosūtot uz e-pasta adresi  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar Ārlietu ministriju pa tālruni 67016338.