Aicinājums ziedot Z. A. Meierovica pieminekļa īstenošanai

30.08.2017. 14:40

Aicinām Jūs atbalstīt Z. A. Meierovica pieminekļa Tukumā īstenošanu, veicot ziedojumu! Pateicībā Jūs saņemsiet ziedojuma apmēram atbilstošo pateicības godalgu, kas apliecinās Jūsu iesaisti šajā valsts mēroga iecerē, cildinot vienu no Latvijas vēsturē nozīmīgākajām personībām.

Par godu Latvijas simtgadei Tukuma vecpilsētā 2018. gada novembrī tiks atklāts pirmā Latvijas ārlietu ministra Zigfrīda Annas Meierovica piemineklis.

Izcilā valstsvīra piemineklis bagātinās Tukuma sabiedrisko un kultūrvidi, kā arī tiks radīta simboliska vieta valstiskās piederības stiprināšanai, kur Tukuma novada iedzīvotājiem un viesiem pulcēties Valsts svētku svinībām. Lai Z. A. Meierovica piemineklis iegūtu laikmetīgu, izteiksmīgu un saturiski ietilpīgu veidolu, tika rīkots metu konkurss. Rezultātā īstenošanai izvēlēta atbilstoša, mākslinieciski augstvērtīga iecere, kuras autori ir tēlnieki Zane Elerte, Matīss Kalniņš un arhitekte Liene Līce.

Ziedojumu konts:

Tukuma novada Dome

Reģistrācijas numurs: 90000050975

Talsu iela 4, Tukums, Tukuma novads, LV-3101

Banka: AS Swedbank

Kods: HABALV22

Konts: LV63HABA0551019072866

Lūdzu, neaizmirstiet maksājuma uzdevuma laukā Maksājuma mērķis norādīt: Z. A. Meierovica pieminekļa izveidei.

Plašāka informācija par projektu, ziedošanas iespējām un pateicības godalgām pieejama www.tukums.lv sadaļā Z. A. Meierovica pieminekļa projekts.