Vēstniecība Apvienotajā Karalistē aicina pieteikties diasporas atbalsta finansējumam projektu īstenošanai 2019. gada otrajā pusē

01.07.2019. 15:46

Latvijas vēstniecība Apvienotajā Karalistē aicina latviešu diasporas organizācijas līdz 2019. gada 11. jūlija darba dienas beigām pieteikties Ārlietu ministrijas diasporas atbalsta finansējumam pasākumiem un iniciatīvām, kuru īstenošana paredzēta laika posmā no 2019. gada 15.augusta līdz 31.decembrim.

Ārlietu ministrijas Diasporas atbalsta projektu izvērtēšanas komisija par 2019. gada prioritātēm noteikusi projektus, kuri veicina:

  • latviskās identitātes un piederības stiprināšanu un latviešu valodas saglabāšanu, kā arī kultūras izpēti un saglabāšanu;
  • mērķtiecīgu diasporas iesaistīšanu Latvijas tautsaimniecības, valsts pārvaldes un zinātnes attīstīšanā;
  • diasporas pilsoniskās un politiskās līdzdalības veicināšanu;
  • remigrāciju.

Ņemot vērā Vēstniecības lomu pieteikumu izskatīšanā, aicinām iesūtīt aizpildītu projekta pieteikuma anketu ar precīzu projekta aprakstu uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. līdz 2019. gada 11. jūlija darba dienas beigām.

Ņemot vērā, ka finanšu līdzekļu piešķīrums abiem pusgadiem ir jau noticis, šajā reizē Ārlietu ministrija sadalīs atlikušo finansējumu, kas netika apgūts, īstenojot projektus no iepriekšējām projektu pieteikumu kārtām.

Vēršam uzmanību, ka atlikušais finansējums ir ļoti ierobežots, vienlaikus aicinām diasporas organizācijas izmantot šo iespēju.

Projektu pieteikumu anketa un atskaišu veidlapas, ka arī informācija par projektu iesniegšanas kārtību un kritērijiem pieejama Ārlietu ministrijas mājaslapā.

Diasporas organizācijas Apvienotajā Karalistē par projektu pieteikumiem aicinām konsultēties ar Vēstniecības otro sekretāru (ES jautājumi un diaspora) Kasparu Krumholcu (Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.) un Vēstniecības diasporas projektu vadītāju Lieni Seļāvinu (Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.).

Informācija par Ārlietu ministrijas atbalstītajiem diasporas projektiem 2019. gadam pieejami ministrijas mājaslapā: 1) 1. pusgadam un  2) no 1. jūnija līdz 31. decembrim.

 

 

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Apvienotajā Karalistē
Adrese: 45 Nottingham Place, Londona, W1U 5LY
Apvienotā Karaliste
Telefons: +44 (0) 20 731 200 41
Fakss: 44 (0) 20 731 200 42
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr    icon-facebook    icon-flickr 

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā