Vēstniecība Apvienotajā Karalistē aicina pieteikties diasporas atbalsta finansējumam projektu īstenošanai 2019. gada otrajā pusē

27.03.2019. 12:38

Latvijas vēstniecība Apvienotajā Karalistē aicina latviešu diasporas organizācijas līdz 2019. gada 22. aprīļa darba dienas beigām pieteikties Ārlietu ministrijas diasporas atbalsta finansējumam pasākumiem un iniciatīvām, kuru īstenošana paredzēta laika posmā no 2019. gada 1. jūnija līdz 31. decembrim.

Ārlietu ministrijas Diasporas atbalsta projektu izvērtēšanas komisija par 2019. gada prioritātēm noteikusi projektus, kuri veicina:

  • latviskās identitātes un piederības stiprināšanu un latviešu valodas saglabāšanu, kā arī kultūras izpēti un saglabāšanu;
  • mērķtiecīgu diasporas iesaistīšanu Latvijas tautsaimniecības, valsts pārvaldes un zinātnes attīstīšanā;
  • diasporas pilsoniskās un politiskās līdzdalības veicināšanu;
  • remigrāciju.

Ņemot vērā Vēstniecības lomu pieteikumu izskatīšanā, aicinām iesūtīt aizpildītu projekta pieteikuma anketu ar precīzu projekta aprakstu uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. līdz 2019. gada 22. aprīļa darba dienas beigām.

Papildus, sadalot iepriekšējās projektu izskatīšanas kārtās nepagūto finansējumu, tiek plānoti sekojoši projektu pieteikumu termiņi:

  • līdz 2019. gada 10. jūlija darba dienas beigām projektiem, kuru īstenošana paredzēta laika posmā no 2019. gada 14. augusta līdz 31. decembrim;
  • līdz 2019. gada 10. oktobra darba dienas beigām projektiem, kuru īstenošana paredzēta laika posmā no 2019. gada 14. novembra līdz 31. decembrim.

Vienlaikus vēršam uzmanību un aicinām diasporas organizācijas savlaicīgi iesniegt projektu pieteikumus, jo uz nākamā gada beigām atlikušais finansējums varētu būt pieejams ļoti ierobežotā apjomā.

Projektu pieteikumu anketa un atskaišu veidlapas, ka arī informācija par projektu iesniegšanas kārtību un kritērijiem pieejama Ārlietu ministrijas mājaslapā.

Diasporas organizācijas Apvienotajā Karalistē par projektu pieteikumiem aicinām konsultēties ar Vēstniecības otro sekretāru (ES jautājumi un diaspora) Kasparu Krumholcu (Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.).

Informācija par Apvienotajā Karalistē īstenotajiem diasporas atbalsta pasākumiem 2018. gadā pieejama Vēstniecības mājaslapā. Informācija par Ārlietu ministrijas atbalstītajiem diasporas projektiem 2019. gada 1. pusgadam pieejami ministrijas mājaslapā.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Apvienotajā Karalistē
Adrese: 45 Nottingham Place, Londona, W1U 5LY
Apvienotā Karaliste
Telefons: +44 (0) 20 731 200 41
Fakss: 44 (0) 20 731 200 42
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr    icon-facebook    icon-flickr 

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā