Latvieši Apvienotajā Karalistē gatavojas vērienīgi atzīmēt Latvijas simtgadi

24.10.2018. 18:42

2018. gads rit Latvijas Simtgades zīmē. Simtgades programmas Apvienotajā Karalistē mērķis ir vairot britu sabiedrības zināšanas par Latviju, tās vēsturi, kultūru, talantīgajiem cilvēkiem un panākumiem mūsdienās. Otrs ne mazāk būtisks uzdevums ir stiprināt vietējo latviešu saikni ar Dzimteni, veicināt tautiešu iesaisti Latvijai svarīgās norisēs. Mēs no sirds ceram, ka latvieši Apvienotajā Karalistē izmanto Simtgades pasākumus, ne tikai, lai turētu piemiņā mūsu valstij un tautai svarīgus notikumus, bet arī lai vēl pašapzinīgāk veidotu cieņpilnas draudzības attiecības ar britiem un nostiprinātu pozitīvu Latvijas un latviešu tēlu Apvienotajā Karalistē.

Tuvojoties mūsu valsts proklamēšanas 100. gadadienai 18. novembrī, ar aktīvu Vēstniecības un mūsu uzņēmīgo tautiešu iesaisti daudzviet Apvienotajā Karalistē tiek organizēti vērienīgi un radoši pasākumi, lai godam atzīmētu šo lielo notikumu. 17. novembra vakarā St Marylebone Parish Church telpās notiks Vēstniecības un Latviešu Nacionālās padomes Lielbritānijā rīkotās LATVIJAS SIMTGADES SVINĪBAS Londonā, kas pulcēs vairākus simtus latviešu un Latvijas draugu. Ne mazāk spilgti pasākumi tiek organizēt arī citos nozīmīgos tautiešu centros Apvienotajā Karalistē.

Lai ikkatrs, kas simtgadē vēlas būt starp savējiem, varētu atrast sev tuvāko simtgades pasākumu, Vēstniecība ir sagatavojusi interaktīvo Latvijas Simtgades pasākumu karti.

Ja vēlaties, lai arī jūsu organizētie Latvijas simtgadei veltītie pasākumi būtu atrodami citiem tautiešiem, lūdzam nosūtīt mums informāciju (pasākuma nosaukums; vieta un laiks; rīkotājs) uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ar norādi “Latvieši Apvienotajā Karalistē atzīmē Latvijas simtgadi”.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Apvienotajā Karalistē
Adrese: 45 Nottingham Place, Londona, W1U 5LY
Apvienotā Karaliste
Telefons: +44 (0) 20 731 200 41
Fakss: 44 (0) 20 731 200 42
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr    icon-facebook    icon-flickr 

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā